Menu
Your Cart

Darčekové vrecúška, tašky a krabice

Bavlnené vrecúško zdobí potlač drobných kvetov. Jednoducho sa uzatvára pomocou dvoch sťahovacích šnúrok. Vrecko využijete na balenie menších darčekov. Môžete do neho tiež vložiť sušené kvety, napríklad levandule, ktorá bude cez vrecko príjemne rozvoniavať.Šírka: 7 cmVýška: 10 cm..
0,72€ Bez DPH:0,72€
Darčekové vrecúško je vyrobené z organzy. Zdobí ho potlač motýľov z trblietavých glitrov. Jednoducho sa uzatvára pomocou dvoch sťahovacích saténových šnúrok. Do vrecúška môžete uschovať darčeky alebo voňavé sušené kvety.Šírka: 16,5 cmVýška: 24,5 cm..
1,01€ Bez DPH:1,01€
Ľanové vrecúško je kvalitné a pevné. Jednoducho sa uzatvára pomocou dvoch bavlnených sťahovacích šnúrok. Po zašpinení ho môžete prať vo vlažnej vode. Vrecúško môžete využiť k uskladneniu sušených byliniek alebo húb. Môžete ho dekorovať maľbou alebo technikou decoupage.Šírka: 9 cmVýška: 11 cm..
1,10€ Bez DPH:1,10€
Veľkosť vrecúška je približná, môže sa líšiť až o 1 cm. Zatvára sa pomocou dvoch sťahovacích saténových šnúrok. Použitie je vhodné na bylinky a korenie, k baleniu darčekov. Gramáž 511 g/m2.Šírka: 11 cmVýška: 16 cm..
1,30€ Bez DPH:1,30€
Prírodné ľanové vrecúško zdobí potlač drobných kvetov, ktoré pripomínajú sedmokrásky. Je kvalitný a pevný. Jednoducho sa uzatvára pomocou dvoch bavlnených sťahovacích šnúrok. Vrecko využijete k uskladneniu sušených byliniek alebo húb. Poslúži vám tiež na zabalenie menších darčekov.Šírka: 12,5 cmVýšk..
0,82€ Bez DPH:0,82€
Ľanové vrecko je kvalitné a pevné. Jednoducho ho uzatvoríte pomocou dvoch bavlnených sťahovacích šnúrok. Vrecko využijete k uskladneniu sušených byliniek alebo kvetov, i k zabaleniu drobných darčekov. Môžete ich dekorovať maľbou alebo technikou decoupage.Šírka: 6,5 cmVýška: 8,5 cm..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Ľanové vrecko je kvalitné a pevné. Jednoducho ho uzatvoríte pomocou dvoch bavlnených sťahovacích šnúrok. Vrecko využijete k uskladneniu sušených byliniek alebo kvetov, i k zabaleniu drobných darčekov. Môžete ich dekorovať maľbou alebo technikou decoupage.Šírka: 8 cmVýška: 11 cm..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Papierový sáčok je vhodný k baleniu darčekov i tovaru v obchode. Vďaka bodkám pôsobí štýlovo, naviac je papier materiálom ohľaduplným k prírode. Sáčok nemá lepiacu lištu.Rozmery: 20 x 26 cmHrúbka: 60µ..
0,12€ Bez DPH:0,12€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)