Menu
Nákupný košík

Pomôcky, náradie a polotovary

Bublinková obálka je určená na ochranu prepravovaných zásielok. Vonkajší obal je vyrobený z pevného papiera a je vybavený samolepiacim prúžkom. Vnútorná časť obálky je vystužená bublinkovou fóliou, ktorá tlmí nárazy, a tým chráni tovar pred poškodením.Rozmery: 17,5 x 25,5 cmZloženie: papier, polyety..
0,34€ Bez DPH:0,34€
Priehľadnú plastovú krabičku využijete na darčekové balenie predmetov. Môžete ju využiť napr. na zabalenie veľkých sviečok, kozmetiky, keramiky, rôznych dekorácií, darčekových sád a pod. Krabičku dodávame v rozloženom stave.Rozmery: 12 x 12 x 19 cmZloženie: plast..
0,99€ Bez DPH:0,99€
Plastovú priehľadnú krabičku so závesom využijete na darčekové balenie predmetov. Môžete ju využiť napr. na zabalenie sviečok, figúrok, napr. anjelov, šatiek, rôznych dekoračných ozdôb a pod.Krabičku dodávame v rozloženom stave.Rozmery: 11,5 x 11,5 x 16 cmCelková výška: 19 cmZloženie: plast..
0,86€ Bez DPH:0,86€
Plastovú priehľadnú krabičku so závesom využijete na zabalenie drobného galantérneho tovaru alebo šitíčiek. Vďaka priehľadnému plastu je na predmety dobre vidieť.Nakoľko je krabička z plastu a dodávateľ nám tovarí neposkytuje zabalené osve, môžu sa na povrchu vyskytovať drobné škriabance.Rozmery: 6 ..
0,24€ Bez DPH:0,24€
Malá plastová krabička sa hodí na úschovu drobného materiálu. Má 7 priehradiek s veľkosťou 2 x 2,8 x 1,5 cm. Krabička je uzatvárateľná, každá priehradka má vlastné viečko. Vďaka transparentnému plastu je na uložený materiál dobre vidieť.Priehradky sú malé, vhodné napr. na perličky, bižutérne kompone..
1,52€ Bez DPH:1,52€
Mini lepiaca alebo tavná pištoľ je skvelým pomocníkom pri domácom tvorení. Je vyrobená z plastu, vďaka tomu má nízku hmotnosť. Súčasťou balenia sú 2 tyčinky s priemerom 7 mm a dĺžkou 5 cm. Pištoľ sa zapája do elektriky. Pri práci zaobchádzajte s pištoľou opatrne, jej tryska je horúca. Rozohriatu piš..
7,77€ Bez DPH:7,77€
Dierovacie kliešte na papier Dierovacie kliešte na papier
Najpredávanejší Vypredaný
Kovové dierovacie kliešte na papier využijete pri výrobe blahoželaní, visačiek a iných papierových výrobkov. Vysekávajú kolieska o priemere 6 mm. Môžete ich využiť na ozdobenie papiera a spolu s ďalšími raznicami vytvárať nekonečne mnoho tvarov a okrajov. Práca s nimi je veľmi presná, rýchla a pohod..
5,70€ Bez DPH:5,70€
Nepáčia sa Vám žiadne hodiny z obchodu? Nie je nič jednoduchšie, s naším hodinovým strojčekom si môžete vyrobiť svoj vlastný, neopakovateľný kúsok. Ako základ môžete použiť preglejku, tvrdú lepenku alebo vašu obľúbenú gramofónovú dosku, ktorá je už tak obohraná, že sa k ničomu inému nehodí. Uprostre..
8,90€ Bez DPH:8,90€
Chcete si namaľovať svoje vlastné tričko, ale netrúfate si vziať štetec do ruky? Skúste plastovú šablónu, ktorá vás sama povedie. Plastovú šablónu využijete na techniku tupovania na textil alebo papier. Je vhodná i pre tzv. savovanie. Veľké využitie majú plastové šablóny v scrapbookingu. Pomocou šab..
0,34€ Bez DPH:0,34€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)