Menu
Nákupný košík

Pomôcky, náradie a polotovary

Lepidlo Antonio E6000 na šperky Lepidlo Antonio E6000 na šperky
Novinka Vypredaný
Transparentné, vodeodolné lepidlo je vhodné na lepenie kovu a skla, šperkári ho používajú na prilepenie šatónových kameňov a kabošonov. Je určené na hladké, nepórovité materiály, je nehorľavé, pretierateľné. Má nasadzovaciu špičku pre presné a precízne nanesenie lepidla. Musia sa natrieť obidve stra..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Plastovú priehľadnú krabičku so závesom využijete na zabalenie drobného galantérneho tovaru alebo šitíčiek. Vďaka priehľadnému plastu je na predmety dobre vidieť.Nakoľko je krabička z plastu a dodávateľ nám tovarí neposkytuje zabalené osve, môžu sa na povrchu vyskytovať drobné škriabance.Rozmery: 6 ..
0,54€ Bez DPH:0,54€
Malá plastová krabička sa hodí na úschovu drobného materiálu. Má 7 priehradiek s veľkosťou 2 x 2,8 x 1,5 cm. Krabička je uzatvárateľná, každá priehradka má vlastné viečko. Vďaka transparentnému plastu je na uložený materiál dobre vidieť.Priehradky sú malé, vhodné napr. na perličky, bižutérne kompone..
1,24€ Bez DPH:1,24€
Kovové dierovacie kliešte na papier využijete pri výrobe blahoželaní, visačiek a iných papierových výrobkov. Vysekávajú kolieska o priemere 6 mm. Môžete ich využiť na ozdobenie papiera a spolu s ďalšími raznicami vytvárať nekonečne mnoho tvarov a okrajov. Práca s nimi je veľmi presná, rýchla a pohod..
5,70€ Bez DPH:5,70€
Veľmi praktická fľaštička, vhodná na skladovanie drobných perličiek, ako je napr. rokajl. Vďaka ich priehľadnosti sú korálky uskladnené v týchto fľaštičkách veľmi ľahko triediteľné. Tieto fľaštičky ocenia predovšetkým korálkarky. Do fľaštičky sa zmestí 18 ml tekutiny, až po hrdlo je to 20ml. Priemer..
0,38€ Bez DPH:0,38€
Skúste si vyrobiť vlastné hodiny.Nie je nič jednoduchšie, s naším hodinovým strojčekom si môžete vyrobiť hodiny presne na mieru pre vás. Ako základ môžete použiť preglejku, tvrdú lepenku alebo vašu obľúbenú gramofónovú dosku, ktorá je už tak obohraná, že sa k ničomu inému nehodí. Uprostred vystrihne..
3,80€ Bez DPH:3,80€
Lepidlo je číre, vodeodolné, nehorľavé a pretierateľné. Určené na kov a sklo. Vhodné pre vlepovanie šatónových kameňov, kabošonov a pod. Hladké, nepórovité materiály je nutné natrieť obe strany, počkať 2 - 10 min a potom k sebe stlačiť. Doba schnutia: 24 - 72 hodín.  Upozornenie: zamedzte sty..
2,57€ Bez DPH:2,57€
S touto vynikajúcou pomôckou sa nebudete musieť trápiť s pracným naberaním a vysypávaním korálikov. Koniec kotúľania perličiek a ich zašľapávaniu do koberca. Trojuholníkový tvar týchto misiek je praxou overený ako najvhodnejšia pomôcka pre každého, kto pracuje s hot fix, korálikami alebo inými dro..
0,39€ Bez DPH:0,39€
Penové štetce sa používajú najmä k tupovaniu farieb cez šablónu a na vytváranie tieňových efektov na maľbách. Majú prírodné drevené držadlo. Sú snadno umývateľné vodou a opäť použiteľné. Ich otlačok je kruhový. Dajú sa použiť na všetky povrchy, napr. papier, textil, drevo, stenu a pod. V jednej sa..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Chcete si namaľovať svoje vlastné tričko, ale netrúfate si vziať štetec do ruky? Skúste plastovú šablónu, ktorá vás sama povedie. Plastovú šablónu využijete na techniku tupovania na textil alebo papier. Je vhodná i pre tzv. savovanie. Veľké využitie majú plastové šablóny v scrapbookingu. Pomocou šab..
0,34€ Bez DPH:0,34€
Poznámkový blok s lepiacimi záložkami sa stane vaším skvelým pomocníkom v domácnosti, v práci i v škole. Vo vnútri nájdete cca 50 ks bielych papierikov (7 x 10 cm), 25 ks žltých papierikov (7 x 7 cm) a 150 ks malých farebných štítkov (1 x 4,5 cm). Všetky papieriky sú lepiace. Blok je veľkostne vhodn..
1,72€ Bez DPH:1,72€
Krabička má 15 priehradok o veľkosti 52 x 52 x 53 mm. Priehradky si môžete regulovať pomocou odstrániteľných prepážok (2 x dlhé vcelku, 12 x krátke jednotlivé), ak odstraníte všetky, budete mať priestor o veľkosti 16 x 27 cm.Rozmery: 5,5 x 16 x 27,5 cm..
9,23€ Bez DPH:9,23€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)