Menu
Nákupný košík

Potreby pre aranžovanie

Aranžovacia hmota v tvare srdca je vložená do plastového rámčeku so 4 prísavkami na zadnej strane. Je určená k vytvoreniu kvetinových dekorácií prevažne zo živých kvetín, pretože dobre zadržuje vodu. Hmotu ponoríte do vody a necháte namočiť. Potom je možné už vpichovať kvety a ďalšie dekoračné predm..
3,50€ Bez DPH:3,50€
Lesklé plastové prstienky sú elegantné svadobné dekorácie. Môžete ich využiť na pozvánky, ozdobenie slávnostnej tabule, servítky a pod. Sú vhodné tiež na balíčky s výslužkou, stačí ich len previazať stuhou.Rozmery: 22 x 32 mm..
0,13€ Bez DPH:0,13€
Jutový prámik je vhodný k aranžovaniu a dekorovaniu. Je pevný. Prámik využijete na olemovanie obrusov, prestierania a pod. Skvelo sa hodí tiež na zdobenie kvetináčov, kvetinových väzieb alebo letných klobúkov.Šírka: 11 mmNávin: 9 m..
0,62€ Bez DPH:0,62€
Pevný jutový prámik je vhodný k aranžovaniu a dekorovaniu. Prámik využijete na olemovanie obrusov, prestierania a pod. Výborne sa hodí tiež na zdobenie kvetináčov, kvetinových väzieb alebo letných klobúkov.Šírka: 12 mmNávin: 9 m..
0,41€ Bez DPH:0,41€
Plastový prievlak v tvare srdca efektne vynikne ako dekorácia. Prevlečte ním stuhu a máte elegantnú ozdobu darčekov, balíčkov alebo i servítkov, ktoré využijete pri slávnostnom stolovaní. Je vhodný tiež na výrobu svadobných vankúšov. Šírka prievlaku v najširšej časti je 3 mm. Nakoľko ide o plastový ..
0,19€ Bez DPH:0,19€
Lepiace washi pásky v pestrých farbách využijú priaznivci scrapbookingu. Pásky držia na všetkých hladkých materiáloch, ako je drevo, plast, papier, sklo, atď. Môžete s nimi ozdobiť staré krabice a vdýchnuť im tak nový život či ich nalepiť na blahoželania, do diárov, albumov a pod. Výhodou pások je,..
3,30€ Bez DPH:3,30€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)