Menu
Nákupný košík

Darčekové vrecúška, tašky a krabice

Biely papierový sáčok s priehľadom a rýchlouzatvárateľnou zipsovou lištou je praktický pomocník pri balení darčekov alebo tovaru v obchode. Sáčok je plochý, priehľad má z čelnej strany. Samouzatvárateľnú zipsovú lištu môžete opakovane otvárať a zatvárať. Papier môžete popísať alebo potlačiť razítkam..
0,24€ Bez DPH:0,24€
Biely papierový sáčok s priehľadom a rýchlouzatvárateľnou zipsovou lištou je praktický pomocník pri balení darčekov alebo tovaru v obchode. Sáčok je plochý, priehľad má z čelnej strany. Samouzatvárateľnú zipsovou lištu môžete opakovane otvárať a zatvárať. Papier môžete popísať alebo potlačiť razítka..
0,38€ Bez DPH:0,38€
Zamatové vrecko v tvare mešca je vhodné na zabalenie menších darčekov, napríklad bižutérie, minerálnych kameňov a pod. Vrecko sa ľahko uzatvára pomocou dvoch sťahovacích saténových šnúrok.Šírka: 16 cmVýška: 14 cmVýška po šnúrky: 8 cmPriemer dna: cca 10 cm..
1,81€ Bez DPH:1,81€
Originálna papierová krabička nadchne svojím dizajnom všetkých zamilovaných. Na prednej strane má plastový priehľad v tvare srdiečka. Vďaka praktickému, avšak elegantnému uchu zo špagáta ju jednoducho uchopíte. Využijete ju na zabalenie módnych doplnkov (šatka, viazanka), oblečenia a pod. Krabičku..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Darčekové vrecúško je vyrobené z organzy. Jeho povrch zdobia strieborné ornamenty v tvare nepravidelných točených línií. Jednoducho sa uzatvára pomocou dvoch sťahovacích saténových šnúrok. Vrecúško pôsobí luxusne, môžete do neho zabaliť darčeky, uschovať vaše osobné poklady alebo naaranžovať voňav..
0,37€ Bez DPH:0,37€
Darčekové vrecúško pripomína svojim materiálom prírodnú vrecovinu či jutu. Jednoducho sa uzaviera pomocou dvoch sťahovacích šnúrok. Prednú stranu zdobí bavlnený štítok a drevená lienka. Vrecko využijete k zabaleniu menších darčekov alebo sušených kvetov.Šírka: 9,5 cmVýška: 13 cmVýška po šnúrky: 9,5 ..
0,64€ Bez DPH:0,64€
Prírodné jutové vrecko pripomína mešec. Jednoducho ho uzatvorte pomocou dvoch sťahovacích jutových šnúrok. Dno vrecka je rozšírené.Vrecko využijete k uskladneniu sušených byliniek, húb alebo sušených kvetov, napríklad levandule. Môžete do neho tiež naaranžovať kvetináč.Šírka: 13 - 15 cmVýška: 16 - 1..
2,72€ Bez DPH:2,72€
Prírodné ľanové vrecko zdobí veselá potlač farebných motýľov. Je kvalitná a pevná. Jednoducho sa zatvára pomocou dvoch bavlnených sťahovacích šnúrok. Vrecko využijete k uskladneniu sušených byliniek alebo húb. Poslúži vám tiež na zabalenie menších darčekov.Šírka: 12 cmVýška: 13 cmRozmery motýľa: 2,..
1,14€ Bez DPH:1,14€
Prírodné ľanové vrecko zdobí veselá potlač farebných motýľov. Je kvalitná a pevná. Jednoducho sa zatvára pomocou dvoch bavlnených sťahovacích šnúrok. Vrecko využijete k uskladneniu sušených byliniek alebo húb. Poslúži vám tiež na zabalenie menších darčekov.Šírka: 13 cmVýška: 18 cmRozmery motýľa: 2..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Ľanové vrecúško je kvalitné a pevné. Jednoducho sa uzatvára pomocou dvoch bavlnených sťahovacích šnúrok. Po zašpinení ho môžete prať vo vlažnej vode.  Vrecúško môžete využiť k uskladneniu sušených byliniek alebo húb. Môžete ho dekorovať maľbou alebo technikou decoupage. Vďaka svojej hustote je ..
1,33€ Bez DPH:1,33€
Lanové vrecúško je kvalitné a pevné. Ľahko sa uzatvára pomocou dvoch bavlnených sťahovacích šnúrok. Veľkosť vrecúška je približná, môže sa líšiť až o 1 cm. Vrecúško môžete využiť k uskladneniu sušených byliniek alebo húb. Je vhodné i pre maľovanie textilnými farbami, potlač a servítkovú techniku. Vr..
2,19€ Bez DPH:2,19€
Papierová krabička je vhodná na zabalenie menších darčekov. Môžete ju omaľovať podľa vlastného vkusu. Prírodný vzhľad krabičky umocňuje jutový motúzik. Krabička je vyrobená z pevného kriedového papiera. Dodávame ju v rozloženom stave (12,8 x 20 cm). Zložíte ju jednoducho podľa vyznačených ohýbacích..
0,49€ Bez DPH:0,49€
Zobrazené 1 až 12 z 14 (2 stránok)