Menu
Nákupný košík

lapače snov, zvonkohry a závesné dekorácie

Lapač snov zdobí uprostred kruhu pletená sieťka. Na povrázkoch z eko kože visia pierka s korálkami. Lapače snov sú obľúbenou dekoráciou, ktorá má byť zavesená nad posteľou, aby zachytila zlé sny. Dobré sny skĺznu po pierku do duše spiaceho. Naše tipy: Pre zamedzenie prílišnému úniku energie umiestni..
7,25€ Bez DPH:7,25€
Lapač snov si obľúbite ako drobnú interiérovú dekoráciu. Stred kruhu je vypletený. Na kovových kaplíkoch visia pierka. Lapače snov sú stále viac obľúbenou dekoráciou, ktorá má byť zavesená nad posteľou, aby zachytila zlé sny. Dobré sny skĺznu po pierku do duše spiaceho.Priemer: 6,5 cmCelková dĺžka:..
3,62€ Bez DPH:3,62€
Lapač snov je obľúbenou dekoráciou. Stred kruhu zdobí pletená sieťka. Na povrázkoch z eko kože visia pierka s pozlátenými koncami, ktoré sú doplnené korálkami. Lapače snov sú stále viac obľúbenou dekoráciou, ktorá má byť zavesená nad posteľou, aby zachytila zlé sny. Dobré sny skĺznu po pierku do du..
5,60€ Bez DPH:5,60€
Lapač snov srdce s čipkou a perím Lapač snov srdce s čipkou a perím
Novinka Vypredaný
Lapač snov v tvare srdca zdobí háčkovaný stred. Je doplnený prírodným perím a drevenými korálkami. Vďaka pútku ho môžete zavesiť na stenu, do okien alebo na dvere.Šírka: 17 cmCelková dĺžka: cca 40 cmZloženie: perie, polyester, plast, drevo..
9,16€ Bez DPH:9,16€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)