Menu
Nákupný košík

Pomôcky, náradie a polotovary

Obálka s bublinkami je určená k ochrane prepravovaných zásielok. Vonkajší obal obálky je vyrobený z pevného papiera a je vybavený samolepiacim prúžkom. Vnútorný obal sa skladá z bublinkovej fólie, ktorá tlmí nárazy a tým chráni tovar pred poškodením.Celkové rozmery: 180 x 230 mmVnútorné rozmery: 160..
0,32€ Bez DPH:0,32€
Bublinková obálka je určená na ochranu prepravovaných zásielok. Vonkajší obal je vyrobený z pevného papiera a je vybavený samolepiacim prúžkom. Vnútorná časť obálky je vystužená bublinkovou fóliou, ktorá tlmí nárazy a tým chráni tovar pred poškodením. Vnútorné rozmery obálky sú vhodné pre formát pap..
0,50€ Bez DPH:0,50€
Dóza je vhodná na flitre, glitre i drobnejšie náušnice alebo prstienky.Vnútorný rozmer: 19,47 mmHrúbka steny: 2,72 mmObjem dózy: 5 ml..
0,32€ Bez DPH:0,32€
Vhodné pre korálkarky, nechtové štúdia, na glitre a ozdoby na nechty.Priemer: 50 mmVýška: 20 mm..
0,61€ Bez DPH:0,61€
Drevené panely sú vhodné na výrobu zápisníkov, diárov či albumu. Veľkosť dier je 4 x 4 mm. Listy papiera by mali byť na hornej a dolnej strane asi o 1 cm menšie ako dosky. Dosky môžu ďalej zdobiť pomocou techniky scrapbooking alebo decoupage.Rozmery: 11,5 x 15,2 cmHrúbka: 2,6 mm..
0,57€ Bez DPH:0,57€
Veľmi praktická sklenená fľaštička vhodná na skladovanie drobných perličiek ako je napr. rokajl. Vďaka priesvitnosti sú koráliky vo fľaštičkách veľmi priehľadné. Korkový uzáver pevne uzatvorí obsah dózy. Vybavte si svoju výtvarnú dielňu. Materiál pre najrôznejšie výtvarné techniky budete mať prehľa..
0,29€ Bez DPH:0,29€
Veľmi praktické dózy s vnútorným objemom 8 ml, vhodné na skladovanie drobných perličiek ako je napr. rokajl. Dózičky sú veľmi skladné. Vhodné pre usporiadanie perličiek rôznych farieb. Budete mať tak väčší prehľad o materiáli vo vašej tvorivej dielničke.Rozmery: 20 x 40 mmObjem: 8 ml..
0,40€ Bez DPH:0,40€
Praktické sklenené fľaštičky sú vhodné na skladovanie drobných perličiek, ako je napr. rokajl. Vďaka ich priehľadnosti sú uskladnené koráliky veľmi priehľadne usporiadané. Ideálne vybavenie pre vašu tvorivú dielňu. Korkový uzáver pevne uzatvorí obsah dózy. Vnútorný priemer otvoru je 12 mm, vonkajší..
0,37€ Bez DPH:0,37€
Priehľadná plastová krabička pre naplnenie drobnými polotovarmi alebo bižutériou a vzhľadom k tuhosti chlopní určite nájde mnoho ďalších uplatnení. Celková výška: 8,5 cmRozmery: 5 x 7 cm..
0,22€ Bez DPH:0,22€
Univerzálne lepidlo je priehľadné a vodeodolné, dobre drží, jednoducho sa aplikuje, nie je riedke. Je vhodné na šperky, plast, látku, kožu, kov, drevo, sklo, gumu, keramiku, papier. Hladké, nepórovité materiály je nutné natrieť obe strany, počkať 2 - 10 min. a potom k sebe stlačiť. Doba schnutia: 24..
8,73€ Bez DPH:8,73€
Obľúbené lepidlo na textil. Je možné spojovať akékoľvek druhy látok. Vhodné na lepenie flitrov na látky. Toto lepidlo je priehľadné. Lepí rôzne materiály, aplikácie, kože, PVC, a mnoho ďalšieho. Pranie max. 40°C, po zalepení zostáva zlepenec, ktorý nestvrdne.Uchovávajte mimo dosah detí. Pri požití ..
6,87€ Bez DPH:6,87€
Sada pečiatkovacích vankúšikov je určená najmä na pečiatkovanie všetkými typmi razítok - gumové, silikónové, gélové, drevené a pod. Môžete s nimi tiež tieňovať vaše želania, menovky, albumy a iné výrobky a dekorácie z papiera. Atrament môžete nanášať i cez rôzne plastové šablóny, čipkové servítky a..
3,91€ Bez DPH:3,91€
Zobrazené 1 až 12 z 28 (3 stránok)