Menu
Your Cart

Pomôcky, náradie a polotovary

Drevené panely sú vhodné na výrobu zápisníkov, diárov či albumu. Veľkosť dier je 4 x 4 mm. Listy papiera by mali byť na hornej a dolnej strane asi o 1 cm menšie ako dosky. Dosky môžu ďalej zdobiť pomocou techniky scrapbooking alebo decoupage.Rozmery: 11,5 x 15,2 cmHrúbka: 2,6 mm..
0,57€ Bez DPH:0,57€
Sada pečiatkovacích vankúšikov je určená najmä na pečiatkovanie všetkými typmi razítok - gumové, silikónové, gélové, drevené a pod. Môžete s nimi tiež tieňovať vaše želania, menovky, albumy a iné výrobky a dekorácie z papiera. Atrament môžete nanášať i cez rôzne plastové šablóny, čipkové servítky a..
3,91€ Bez DPH:3,91€
Penové štetce sa používajú najmä k tupovaniu farieb cez šablónu a na vytváranie tieňových efektov na maľbách. Penovými štetcami sa dajú rovnomerne roztrieť farby na povrchu napr. textilu. Majú prírodné drevené držadlo. Sú snadno umývateľné vodou a opäť použiteľné. Molitanová časť je vo vnútri vystu..
1,35€ Bez DPH:1,35€
Rotačné rezacie kolečko je vhodné na rezanie vzorov z papiera, kože a iných tenkých látok. Má pohodlné a snadné uchopenie rukoväte. Ostrá čepeľ má priemer 4,5 cm. Práca s rezacím kolieskom je bezpečná. Pod kolieskom je poistka k zablokovaniu zasunutej alebo vysunutej čepele. Rezák oceníte pri techni..
13,86€ Bez DPH:13,86€
Samolepiace magnety
Novinka Vypredaný
Samolepiace magnety v tvare obdĺžnikov využijete doma i v kancelárii. Ľahko si z nich vyrobíte ozdobné magnety na nástenku či chladničku. Horná nemagnetická strana je samolepiaca, môžete na ňu prilepiť papierové, plastové alebo drevené ozdoby. Konečne si môžete vyrobiť vlastné magnety, po ktorých s..
1,22€ Bez DPH:1,22€
Samolepiace magnety využijete doma i v kancelárii. Ľahko si z nich vyrobíte ozdobné magnety na nástenku či chladničku. Horná nemagnetická strana je samolepiaca, môžete na ňu prilepiť papierové, plastové alebo drevené ozdoby. Konečne si môžete vyrobiť vlastné magnety, po ktorých ste vždy túžili. V j..
0,81€ Bez DPH:0,81€
Plastovú krabičku ocenia najmä korálkarky. Krabička má 2 pevné prepážky 19x168mm a 12 prepážiek 19x30mm. Takto môže vzniknúť až 15 oddelení. Vďaka týmto prepážkam si vytvoríte vlastný počet oddelení a obsah sa nepremieša. Niektoré krabičky majú voľné priehradky, niektoré ich majú pevné.Šírka: 10 cm..
3,02€ Bez DPH:3,02€
V jednej sade sú spojené dva zásobníky, každý po 7 okienok, do jedného sa zmestí obsah 8 ml.Rozmery: 30 x 35 x 150 mm..
2,24€ Bez DPH:2,24€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)