Menu
Your Cart

Scrapbooking a quilling

Plastový navíjač na quilling je šikovná pomôcka, ktorá uľahčí stočenie väčšieho množstva papierových prúžkov zlepených za sebou. Udrží v jednej rovine veľké množstvo quillingových prúžkov, umožňuje vytvárať väčšie kolieska rýchlo a veľmi pohodlne. V sade je priložené kovové navíjacie pero, ktoré sa..
3,42€ Bez DPH:3,42€
Šablónu s bublinami využijete najmä v quillingu. Používa sa k výrobe 3D kopčekov zo stočených papierových koliesok, ktoré využijete ako telíčka lienok a iných chrobáčikov, hodí sa na šperky, papierové tortičky a pod. Šablóna je transparentná, z pevného plastu. Má 12 bublín, u ktorých sú vyznačené ve..
4,87€ Bez DPH:4,87€
Papierové prúžky na quilling v pestrej farebnej kombinácii. Gramáž papiera je 130 g/m2. Vzhľadom k väčšej šírke prúžkov ich môžeme odporučiť pre detský quilling, deťom sa bude s týmito prúžkami dobre manipulovať. Prúžky sú vhodné i na výrobu strapatých kytičiek. Quilling alebo tiež papierový fili..
1,54€ Bez DPH:1,54€
Ryhovacia podložka je šikovný pomocník na výrobu obálok, blahoželaní, pozvánok, krabičiek a pod. Pomôže vám presne a precízne naryhovať prehyby papiera, jej použitie je ľahké. Na zadnej strane má tabuľku v cm aj inch, ktorá vám poradí, akú veľkosť papiera a ktorú drážku na ryhovanie použiť, aby ste ..
12,75€ Bez DPH:12,75€
Samolepiace písmená z kamienkov
Novinka Vypredaný
Trblietavé samolepky písmená sú z plastových kamienkov. Využijete ich v technike scrapbooking. Sú vhodné na zdobenie denníkov, fotorámčekov, albumov, blahoželaní, pozvánok, krabičiek a pod. Využívajú sa k ozdobe mobilov, tabletov, počítačov, palubných dosiek v automobiloch atď. Každá číslica je vytv..
0,94€ Bez DPH:0,94€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)