Menu
Nákupný košík

Scrapbooking a quilling

Nožnice detské dĺžka 13cm sada 6ks Nožnice detské dĺžka 13cm sada 6ks
Najpredávanejší
Sada obsahuje 6 ks nožničiek s rozdielnym ostrím pre vytváranie ozdobných okrajov...
6,33€ Bez DPH:6,33€
Veľmi lepivá transparentná fólia formát A4 (210 x 297 mm). Hrúbka celého archu (papier, fólia, papier) je 0,2 mm. Samolepiaci arch je vhodný najmä pre techniku scrapbookingu, ale je určený i pre bežné použitie na papier, kožu, štrukturované a impregnované materiály v domácnosti. Využitie nájde i v r..
1,52€ Bez DPH:1,52€
Penový štvorček má výšku 1 mm a pri nalepení pôsobí dekorácia 3D efektom. Pre zdôraznenie ozdoby môžete jednotlivé štvorčeky vrstviť na seba. Na podkladovej fólii (karte) sú umiestnené oddelene. Po nalepení na dekoráciu sa potom odstráni ochranná fólia z druhej strany aplikácie a nalepí sa na papier..
1,22€ Bez DPH:1,22€
Plastové pero s kovovým navíjacím hrotom pre techniku quilling vám pomôže k dosiahnutiu presného a rýchleho natáčania prúžkov papiera. Na jednom konci pera je quillingový hrot. Do jeho zárezu sa zasunuje koniec prúžku papiera a stáča do trubičky. Vytvoreným výrobkom z papiera môžete ozdobiť blahožel..
0,73€ Bez DPH:0,73€
Ryhovacia doska na obálky Ryhovacia doska na obálky
Najpredávanejší
Ryhovacia podložka je šikovný pomocník na výrobu obálok, blahoželaní, pozvánok, krabičiek a pod. Pomôže vám presne a precízne naryhovať prehyby papiera, jej použitie je ľahké. Na zadnej strane má tabuľku v cm aj inch, ktorá vám poradí, akú veľkosť papiera a ktorú drážku na ryhovanie použiť, aby ste ..
13,38€ Bez DPH:13,38€
Špeciálna šablóna na quilling, bez ktorej sa quillingoví nadšenci nezaobídu. Od teraz sa vám bude dariť v zložitejších projektoch. Celkom zásadným spôsobom vám uľahčí prácu a naviac ponúkne nové možnosti stáčania papierových prúžkov. Šablóna je z tvrdého plastu, s rôznymi otvormi. Kolieska, srdcia, ..
4,87€ Bez DPH:4,87€
Sada na quilling, poteší všetkých quillingových nadšencov. Je vhodná pre začiatočníkov i pokročilých. Šablóna zásadným spôsobom uľahčí prácu a ponúkne nové možnosti stáčania papierových prúžkov. Šablóna je z tvrdého plastu, s rôznymi otvormi. Kolieska, srdce, trojuholníky, kvapky, ováliky, poloblúky..
10,51€ Bez DPH:10,51€
Samolepiace kamienky AB efekt Ø6 mm 504 ks Samolepiace kamienky AB efekt Ø6 mm 504 ks
Najpredávanejší
Samolepiace kamienky ocenia všetci priaznivci scrapbookingu. Sú brúsené, pôsobivo sa trblietajú. Majú AB efekt, ktorý vytvára dúhové odlesky pripomínajúce polárnu žiaru. Všetky kamienky sú nalepené na jednom archu podkladovej fólie, z ktorej sa pohodlne odlepia.Kamienky v radách sú navzájom spojené ..
3,05€ Bez DPH:3,05€
Kamienky v tvare ruží s perlovým leskom vypadajú úžasne. Všetky sú nalepené na jednom archu podkladovej fólie, z ktorého ich stačí vybrať. Ruže sú v radách navzájom spojené lepiacim prúžkom, takže tvoria pásiky. Celkom tu nájdete 4 dlhé pásiky (v každom je 20 ruží). Pásik je dlhý 26,5 cm. Môžete ho..
2,54€ Bez DPH:2,54€
Textilná dekorácia ženích a nevesta 50 mm
Najpredávanejší Vypredaný
Textilná dekorácia ženícha a nevesty je vyrobená zo saténu, preto pôsobí luxusne. Nevesta má saténové šaty, sukňa je naviac ozdobená tylom. Uprostred šiat je mašľa s brúseným kamienkom. Ženích má čierny saténový oblek s motýlikom, bielu košeľu s vreckovkou. Tieto textilné aplikácie sa najčastejšie ..
0,17€ Bez DPH:0,17€
Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)