Menu
Nákupný košík

Scrapbooking a quilling

Plastový navíjač na quilling je šikovná pomôcka, ktorá uľahčí stočenie väčšieho množstva papierových prúžkov zlepených za sebou. Udrží v jednej rovine veľké množstvo quillingových prúžkov, umožňuje vytvárať väčšie kolieska rýchlo a veľmi pohodlne. V sade je priložené kovové navíjacie pero, ktoré sa..
3,42€ Bez DPH:3,42€
Sada obsahuje 6 ks nožničiek s rozdielnym ostrím pre vytváranie ozdobných okrajov...
5,50€ Bez DPH:5,50€
Veľmi lepivá transparentná fólia formát A4 (210 x 297 mm). Hrúbka celého archu (papier, fólia, papier) je 0,2 mm. Samolepiaci arch je vhodný najmä pre techniku scrapbookingu, ale je určený i pre bežné použitie na papier, kožu, štrukturované a impregnované materiály v domácnosti. Využitie nájde i v r..
1,43€ Bez DPH:1,43€
Penový štvorček má výšku 1 mm a pri nalepení pôsobí dekorácia 3D efektom. Pre zdôraznenie ozdoby môžete jednotlivé štvorčeky vrstviť na seba. Na podkladovej fólii (karte) sú umiestnené oddelene. Po nalepení na dekoráciu sa potom odstráni ochranná fólia z druhej strany aplikácie a nalepí sa na papier..
1,14€ Bez DPH:1,14€
Šablónu s bublinami využijete najmä v quillingu. Používa sa k výrobe 3D kopčekov zo stočených papierových koliesok, ktoré využijete ako telíčka lienok a iných chrobáčikov, hodí sa na šperky, papierové tortičky a pod. Šablóna je transparentná, z pevného plastu. Má 12 bublín, u ktorých sú vyznačené ve..
4,87€ Bez DPH:4,87€
Papierové prúžky na quilling v pestrej farebnej kombinácii. Gramáž papiera je 130 g/m2. Vzhľadom k väčšej šírke prúžkov ich môžeme odporučiť pre detský quilling, deťom sa bude s týmito prúžkami dobre manipulovať. Prúžky sú vhodné i na výrobu strapatých kytičiek. Quilling alebo tiež papierový fili..
1,54€ Bez DPH:1,54€
S praktickým perom dosiahnete väčšiu presnosť a rýchlosť pri natáčaní prúžkov papiera v technike quilling. Na jednej strane má pero quillingový hrot, na strane druhej embosovací hrot. Do zárezu v quillingovom hrote sa zasúva koniec prúžku papiera a stáča do ruličky. Embosovacím hrotom sa rytím zo z..
2,57€ Bez DPH:2,57€
Plastové pero s kovovým navíjacím hrotom pre techniku quilling vám pomôže k dosiahnutiu presného a rýchleho natáčania prúžkov papiera. Na jednom konci pera je quillingový hrot. Do jeho zárezu sa zasunuje koniec prúžku papiera a stáča do trubičky. Vytvoreným výrobkom z papiera môžete ozdobiť blahožel..
0,68€ Bez DPH:0,68€
Ryhovacia podložka je šikovný pomocník na výrobu obálok, blahoželaní, pozvánok, krabičiek a pod. Pomôže vám presne a precízne naryhovať prehyby papiera, jej použitie je ľahké. Na zadnej strane má tabuľku v cm aj inch, ktorá vám poradí, akú veľkosť papiera a ktorú drážku na ryhovanie použiť, aby ste ..
12,53€ Bez DPH:12,53€
Špeciálna šablóna na quilling, bez ktorej sa quillingoví nadšenci nezaobídu. Od teraz sa vám bude dariť v zložitejších projektoch. Celkom zásadným spôsobom vám uľahčí prácu a naviac ponúkne nové možnosti stáčania papierových prúžkov. Šablóna je z tvrdého plastu, s rôznymi otvormi. Kolieska, srdcia, ..
4,56€ Bez DPH:4,56€
Sada na quilling, poteší všetkých quillingových nadšencov. Je vhodná pre začiatočníkov i pokročilých. Šablóna zásadným spôsobom uľahčí prácu a ponúkne nové možnosti stáčania papierových prúžkov. Šablóna je z tvrdého plastu, s rôznymi otvormi. Kolieska, srdce, trojuholníky, kvapky, ováliky, poloblúky..
11,11€ Bez DPH:11,11€
Samolepiace kamienky ocenia všetci priaznivci scrapbookingu. Sú brúsené, pôsobivo sa trblietajú. Majú AB efekt, ktorý vytvára dúhové odlesky pripomínajúce polárnu žiaru. Všetky kamienky sú nalepené na jednom archu podkladovej fólie, z ktorej sa pohodlne odlepia.Kamienky v radách sú navzájom spojené ..
2,85€ Bez DPH:2,85€
Zobrazené 1 až 12 z 16 (2 stránok)