Menu
Nákupný košík

Výtvarné činnosti s deťmi

Drevené špachtle 0,9x11,4 cm malé Drevené špachtle 0,9x11,4 cm malé
Najpredávanejší
Malé špachtle sú vyrobené z čistého a precízne opracovaného dreva. Na dotyk sú veľmi príjemné.Sú vhodné na výrobu dekorácií, skladačiek pre deti a pod. Používajú sa na výrobu obrázkov v kombinácii so servítkovou technikou. Dajú sa z nich vytvoriť 3D predmety, ako sú krabičky, domky, ploty, rámčeky, ..
0,02€ Bez DPH:0,02€
Drevené špachtle 1,8x15 cm Drevené špachtle 1,8x15 cm
Najpredávanejší
Špachtle sú vyrobené z čistého a precízne opracovaného dreva. Na dotyk sú veľmi príjemné. Sú vhodné na výrobu dekorácií, skladačiek pre deti a pod. Používajú sa na výrobu obrázkov v kombinácii so servítkovou technikou. Dajú sa z nich vytvoriť 3D predmety, ako sú krabičky, domčeky, ploty, rámčeky, za..
0,04€ Bez DPH:0,04€
Penová guma Moosgummi je tu novinkou pre vás. Penovku je možno strihať, ozdobne prešívať, lepiť. Moosgummi sa tiež používa pre tvorbu razítok. Jednoducho vystrihnite požadovaný tvar, nalepíte napríklad na drevenú kocku, natriete farbou a už len pečiatkujete. Vhodná je na strihanie, lepenie, tvarovan..
0,25€ Bez DPH:0,25€
Samolepiaca penová guma Moosgummi je novinkou pre vás. Penovka má neuveriteľné možnosti použitia v dekorovaní pevných povrchov, vrstvení rôznych farieb a kombinovaní s ďalším výtvarným materiálom. Určite vás nadchne i pri použití v technike scrapbooking, pretože penovku môžete ľahko strihať do požad..
0,65€ Bez DPH:0,65€
Filc je možné použiť na strihanie, lepenie, šitie a vyšívanie či k výrobe rôznych želaní, figúrok, zvieratiek alebo brošní. Hrúbka 0,9 mm. Je ho možné kombinovať s ďalšími výtvarnými materiálmi - plyšové drôtiky, ovčie rúno. Všetky farby nemusia byť obsiahnuté v balení, foto je ilustračné. Gramáž j..
0,61€ Bez DPH:0,61€
Papierovú visačku môžete priviazať ako menovku k balíčku, vrecku, blahoželaniu a pod.Je vyrobená z pevného papiera. V hornej časti má vyrazený kruhový otvor. Súčasťou balenia je šnúrka na priviazanie.Visačku môžete využiť na akýkoľvek tovar, je pekná i ako dekorácia. V jednom sáčku je 12 ks visačiek..
1,52€ Bez DPH:1,52€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)