Menu
Nákupný košík

ABS gumový protisklz + šablóny

ABS gumový protisklz + šablóny
ABS gumový protisklz + šablóny
Najpredávanejší
ABS gumový protisklz + šablóny
ABS gumový protisklz + šablóny
ABS gumový protisklz + šablóny
17,89€
Bez DPH: 17,89€
  • Dostupnosť: 25
  • Model: 840482

Sadu 3 farieb gumových protišmykov a 4 šablón využijete predovšetkým na ponožky, pančuchy a papuče. Plastická farba po zaschnutí zaistí protišmykový efekt, aby ponožky nešmýkali. Protišmyk je vhodný na vlnu, bavlnu, filc alebo syntetické tkaniny. Vznikne robustná protišmyková a oteruvzdorná gumová podrážka. Na šablónach nájdete 4 motívy - labky, srdiečka, kvetinky a hviezdy. Každá šablóna má rozmery 6,2 x 12 cm. Celkový motív má po nanesení proti šmyku rozmer 4,5 x 9,5 cm.

Návod na použitie: Položte nohu na pevnú lepenku. Obtiahnite kontúry chodidla fixkou a odtlačok vystrihnite nožnicami. Vsuňte lepenku do vybranej ponožky alebo pančuchy, aby sa vytvorila pevná podrážka. Na ponožku nalepte z vonkajšej strany šablónu. Naneste protišmyk priamo na hornú stranu šablóny a priloženou stierkou prejdite a stiahnite ho smerom dole cez všetky otvory. Šablónu odstráňte a nechajte maľbu zaschnúť. Šablónu ihneď očistite vodou. Potom, čo protišmyk uschne (asi za 8 - 10 hodín), môžete produkt vyprať na 30 °C.

Bezpečnostné upozornenie: Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obsahuje Zinc bis (dibutyldithiokarbamát). Môže vyvolať alergickú reakciu.

Obsah: 3 x 30 ml
Priemer krabičky: 7 cm
Výška krabičky: 13,5 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA
Vrátenie tovaru do 14 dní