Menu
Nákupný košík

Módne doplnky

Módne doplnky
Bavlnená šatka s potlačou motoriek a lebiek štýlovo doplní outfit všetkých motorkárov a rockerov. Ide o českú výrobu, ktorá vám zaručuje vysokú kvalitu.Šírka: 70 cmDĺžka: 70 cmZloženie: 100% bavlna..
8,37€ Bez DPH:8,37€
Kvalitné bavlnené ponožky sú príjemné na nosenie po celý rok. Sú členkové, pružné a priedušné. V mixe náhodných variant sú 3 páry ponožiek v rôznych farbách. V ponuke v 2 veľkostiach:Veľkosť: 35 - 38Veľkosť: 39 - 42Zloženie: 95% bavlna, 3% elastan, 2% polyamid..
1,33€ Bez DPH:1,33€
Letný klobúk bude vašim štýlovým parťákom v sparnom lete alebo na dovolenke, pretože vás ochráni pred slnkom, ale zároveň pôsobí vďaka mašli elegantne. Okraj klobúka je spevnený drôtom, ktorý môžete tvarovať. V potnom prúžku vo vnútri klobúka je sťahovacia stužka, pomocou ktorej si môžete veľkosť kl..
12,50€ Bez DPH:12,50€
Aby boli nohy v teple a ešte aj dobre vyzerali, tak potrebujú farebnéchlapčenské pančuchy. Sú zaujímavé svojím dizajnom s rôznymi motívmi. Sú z mäkkého bavlneného materiálu. Majú pružný pás, príjemne sa nosia. V ponuke je mix vzorov, napíšte do poznámky, o ktorý máte záujem: sivé s raketou, tmavomod..
5,01€ Bez DPH:5,01€
Aby boli nohy v teple a ešte aj pekne vyzerali, tak potrebujú farebné dievčenské pančuchy. Sú zaujímavé svojím dizajnom s rôznymi detskými motívmi. Sú z mäkkého bavlneného materiálu. Majú pružný pás, príjemne sa nosia. V ponuke je mix vzorov, napíšte do poznámky, o ktorý máte záujem: sivé s čerešnič..
5,01€ Bez DPH:5,01€
Kozmetické tašky sada 3 ks Kozmetické tašky sada 3 ks
Najpredávanejší
Praktickú sadu kozmetických tašiek oceníte pri cestovaní aj bežnom domácom používaní. Sada sa skladá z 3 tašiek rôznych veľkostí s dizajnom s drobnými korunami. Zapínanie je na zips. Veľká taštička je priehľadná, má praktické pútko na zavesenie, na druhej strane môžete koniec zipsu pripnúť na cvok. ..
8,30€ Bez DPH:8,30€
Manikúra Solingen v koženom púzdre Manikúra Solingen v koženom púzdre
Najpredávanejší
Luxusnú manikúrovú sadu Solingen v koženom púzdre ocenia predovšetkým milovníci vysokej prémiovej kvality. Manikúra sa uzatvára na zips. Je vhodná aj na cestovanie, pohodlne sa zmestí do kabelky aj do pánskej tašky. Manikúra obsahuje: dvoje nerezové zahnuté nožnice, nerezové nožnice na kožičku, zafí..
35,80€ Bez DPH:35,80€
Luxusnú manikúrovú sadu Solingen v koženom púzdre s kovovým rámčekom ocenia predovšetkým milovníci vysokej prémiovej kvality. Manikúra sa uzatvára na zips. Je vhodná aj na cestovanie, pohodlne sa zmestí do kabelky, aj do pánskej tašky. Manikúra obsahuje: dvoje nerezové zahnuté nožnice, zafírový piln..
28,03€ Bez DPH:28,03€
Manikúra v púzdre s pútavou kvetinovou potlačou poteší každú ženu či dievča. Púzdro má kvalitný kovový rám, ktorý jednoducho otvoríte stlačením páčky a zatvoríte zaklapnutím. Povrch púzdra je z eko kože. Manikúra je praktická, pohodlne sa zmestí do kabelky, je vhodná aj na cestovanie. Manikúra obsah..
6,78€ Bez DPH:6,78€
Manikúra v púzdre s kvetinovou potlačou poteší každú ženu či dievča. Púzdro má kvalitný kovový rám, ktorý jednoducho otvoríte stlačením páčky a zatvoríte zaklapnutím. Povrch púzdra je z eko kože. Manikúra je praktická, pohodlne sa zmestí do kabelky, je vhodná aj na cestovanie. Manikúra obsahuje: nec..
6,78€ Bez DPH:6,78€
Manikúra v púzdre s drobnou kvetinovou potlačou poteší každú ženu či dievča. Púzdro má kvalitný kovový rám, ktorý jednoducho otvoríte stlačením páčky a zatvoríte zaklapnutím. Povrch púzdra je z eko kože. Manikúra je praktická, pohodlne sa zmestí do kabelky, je vhodná aj na cestovanie. Manikúra obsah..
12,54€ Bez DPH:12,54€
Obrátený dáždnik s okrasne perforovaným vnútorným poťahom má revolučné riešenie konštrukcie. Vďaka opačnému otváraniu a zatváraniu dáždnika smerom nahor voda zostane schovaná vo vnútri dáždnika. Je to veľká výhoda napr. keď sadáte do auta, voda na vás už pri zatváraní nestečie, ale zostane v dáždnik..
16,80€ Bez DPH:16,80€
Zobrazené 1 až 12 z 20 (2 stránok)