Menu
Your Cart

Módne doplnky

Módne doplnky
Dámsky manuálny dáždnik je ozdobený potlačou, ktorá zobrazuje kvapky vody. Konštrukcia je z kovového drôtu a tvorí ju 8 polí. Dáždnik s plastovou rukoväťou, ktorá vierohodne imituje kov, je naviac vybavená pútkom. Má klasické zapínanie na suchý zips. Otváranie je manuálne.Priemer otvoreného dáždnika..
10,51€ Bez DPH:10,51€
Dáždnik má klasickú drevenú tyč, pevnú rukoväť, 16 drôtov, zabezpečujú vysokú pevnosť a stabilitu. Otváranie je manuálne.Rukoväť: drevená Priemer: 103 cm Dĺžka: 89 cm ..
18,22€ Bez DPH:18,22€
Dámsky dáždnik manuálny je vyrobený z pevného priehľadného materiálu. Okraje sú ozdobené bielou šnúrkou. Tento dáždnik je pomerne hlboký - 36 cm. Konštrukcia je z kovového drôtu a tvorí 8 polí. Dáždnik s plastovou rukoväťou má klasické zapínanie na patent.Rukoväť: plastová Priemer roztvoreného d..
16,03€ Bez DPH:16,03€
Dáždnik má klasickú drevenú tyč, pevnú rukoväť, 16 drôtov, zabezpečujúcich vysokú pevnosť a stabilitu. Rukoväť: drevená Priemer: 114 cm Dĺžka: 98 cm ..
16,90€ Bez DPH:16,90€
Tašku so sovičkami si zamilujú malé i väčšie slečny. Skryjú do nej svoje poklady a veci potrebné na prechádzky. Celá taška sa uzatvára na zips. Potlač je obojstranná. Taška má nastaviteľný popruh.Výška: 17 cmŠírka: 17 cmDĺžka popruhu: 64 - 120 cm..
10,10€ Bez DPH:10,10€
Spoločenská kabelka má povrch ozdobený malou mašličkou. Je pevne vystužená a má magnetické zapínanie. Vo vnútri kabelky je saténová podšívka s vreckom. Rozmery kabelky: 14,5 x 23,5 cmHĺbka: 5,5 cmDĺžka ucha: 37 cm..
15,72€ Bez DPH:15,72€
Ľanová taška s roztomilými sovičkami svojím spracovaním napodobňuje gobelínový vzor. Je priestranná, vo vnútri má jedno malé vrecko. Celá taška sa uzatvára na zips. Výšivka sovičiek je z oboch strán. Uchá tašky sú pevné, široké 3 cm. Tašku využijete ako v meste, tak aj na prechádzky do prírody. Je i..
14,03€ Bez DPH:14,03€
Saténový spoločenský motýlik je vhodným doplnkom k formálnemu obleku, k fraku alebo ku smokingu. Využijete ho na plesy alebo tanečné kurzy, návštevy divadiel, vernisáže a pod. Motýlik je zložený z dvoch - vďaka spodnému je tvar pevne vystužený. Vďaka menšej veľkosti je vhodný i pre chlapcov. Najdlhš..
3,87€ Bez DPH:3,87€
Ozdobný špendlík so štvorlístkom bude darčekom, ktorý poteší, pretože štvorlístok je symbolom šťastia. Spona sa nosí ako elegantná ozdoba ku kostýmu. Je krásna v dámskej i pánskej klope alebo v klobúku. Hodí sa ako brošňa k blúzke. Vďaka nej si môžete ozdobne zopnúť šatku. Štvorlístok je vykladaný ..
3,48€ Bez DPH:3,48€
Plno automatický skladací dáždnik je vyrobený z kvalitného materiálu. Má vystreľovací/zatvárací mechanizmus. Dáždnik sa roztvorí i zatvorí stlačením tlačítka so šípkou hore alebo dole. Je veľmi pevný, odolá náporu vetra. Konštrukcia je zhotovená z osem poli. Stredová tyč je vyrobená z magnetizujúceh..
21,49€ Bez DPH:21,49€
Podväzok má priemer 11 cm. Dá sa natiahnuť v pohode na obvod stehna do 75 cm, čiže je vhodný nie iba pre štíhle nevesty, ale i pre korpulentnejšie dámy.Svadobný deň. Nevesta má mať na sebe niečo staré, niečo nové, niečo zapožičané a niečo modré. Prečo? Stará vec jej má pripomínať , s čím sa lúči. N..
5,71€ Bez DPH:5,71€
Do dizajnového dvojkomorového puzdra Anekke sa zmestí všetko potrebné. Je ideálne, ak chcete vyraziť na nákupy či prechádzku a pritom chcete mať všetko potrebné po ruke. Vonkajší poťah má patchworkový design s množstvom zaujímavých drobností, ako sú gombíčky, nášivky, štepovanie a pod. Puzdro je d..
17,08€ Bez DPH:17,08€
Zobrazené 1 až 12 z 20 (2 stránok)