Menu
Nákupný košík

Čipky a madeiry

Mix bavlnených čipiek oceníte na rôzne dekoračné účely. Čipky sú vhodné k olemovaniu vankúšov, obrusov, dečiek a odevov. Môžete ich tiež použiť ako dekoráciu na krabičky, blahoželania k narodeninám či na svadobné oznámenia. Čipka môže mať v návine 2 až 4 prestrihy. V jednej sade sú 3 cievky a na kaž..
3,23€ Bez DPH:3,23€
Bavlnená paličkovaná čipka pôsobí romanticky. Na jednej strane je zakončená jemnými vlnkami. Odporúčame ju žehliť cez tkaninu. Čipku môžete použiť na olemovanie dečiek alebo obrusov, ďalej je možné s ňou vyzdobiť vankúše, oblečenie, ako blúzky, šaty, sukne, a iné. Využijú ju i priaznivci scrapbookin..
0,86€ Bez DPH:0,86€
Bavlnená madeira je kvalitná a veľmi príjemná na dotyk. Zdobí ju dierkovaná výšivka. Madeiru využijete na ozdobenie detských zavinovačiek, vankúšov a obrusov. Je vhodná tiež k našitiu na blúzky, sukne i ľudové kroje.Šírka nevyšívanej časti sa môže mierne líšiť (±10%).Šírka: 55 mmŠírka vzoru: 28 mmNá..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Paličkovaná čipka je vyrobená zo 100% bavlny a ozdobená originálnym motívom s kosoštvorcami. Odporúčame ju žehliť cez tkaninu. Čipka sa najčastejšie používa k olemovaniu vankúšov, obrusov, dečiek a odevov. Je vhodná tiež ako dekorácia na papierové alebo drevené krabice. Čipka môže mať v návine 2 a..
0,99€ Bez DPH:0,99€
Paličkovaná čipka se zaraďuje medzi kvalitné české výrobky. Je zložená zo 100% ľanu. Má zaujímavý design v tvare bodiek, ktorý je na jednej strane zakončený pravidelnými vlnkami. Odporúčame ju žehliť cez tkaninu. Čipka je vhodná na olemovanie bytových doplnkov ako sú obrusy, dečky, prestieranie aleb..
1,54€ Bez DPH:1,54€
Vyšívaná čipka vás zaujme svojim zvláštnym designom - nájdete na nej rôzne ornamenty a kvety. Čipku využijete k dekorácii šiat, sukní, blúzok a pod. Zaujímavo vynikne tiež na obrusoch alebo dekoračných vankúšoch.Šírka: 120 mmNávin: 9 m..
3,18€ Bez DPH:3,18€
Jemná vyšívaná čipka vás zaujme svojim kvetinovým vzorom. Čipku môžete nastrihať na menšie kúsky a využiť ju ako vsadku do blúzok a tričiek. Elegantne ozdobí tiež šaty, sako, sukňu alebo dekoračné vankúše.Šírka: 140 mmNávin: 9 m..
2,69€ Bez DPH:2,69€
Vyšívaná čipka je zaujímavá svojím precíznym spracovaním a pôsobivým dizajnom s ornamentami. Čipku využijete k dekorácii šiat, sukní, blúzok a pod. Zaujímavo vynikne tiež na obrusoch alebo dekoračných vankúšoch.Šírka: 82 mmNávin: 12 mPevná..
2,64€ Bez DPH:2,64€
Širokú vzdušnú čipku zdobí precízny vzor zakončený pravidelnými oblúčikmi. Čipku využijete k dekorácii šiat, sukní, blúzok a pod. Môžete s ňou tiež ozdobiť bytový textil, napríklad obrusy alebo vankúše.Šírka: 180 mmNávin: 6,7 mPevná..
6,22€ Bez DPH:6,22€
Vzdušná čipka upúta pozornosť svojim luxusným designom s ornamentami, ktorá má starostlivo prepracované detaily.Čipka vám elegantne ozdobí šaty, blúzky, saká i sukne. Je vhodná tiež ako dekorácia doplnkov, napríklad klobúkov, kabeliek a tašiek.Šírka: 70 mmNávin: 13,5 mPevná..
1,59€ Bez DPH:1,59€
Vzdušná čipka má zaujímavý vzor, ktorý je zakončený jemnými oblúčikmi. Je pevná, nie je pružná. Čipku využijete k dekorácii šiat, sukní, blúzok alebo vankúšov. Ak chcete mať originálny doplnok, stačí ju nastrihať do požadovanej dĺžky v párnom počte kusov (kvôli rozdielnym okrajom) a symetricky našiť..
1,41€ Bez DPH:1,41€
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)