Menu
Nákupný košík

Čipky a madeiry

Mix bavlnených čipiek oceníte na rôzne dekoračné účely. Čipky sú vhodné k olemovaniu vankúšov, obrusov, dečiek a odevov. Môžete ich tiež použiť ako dekoráciu na krabičky, blahoželania k narodeninám či na svadobné oznámenia. Čipka môže mať v návine 2 až 4 prestrihy. V jednej sade sú 3 cievky a na kaž..
3,35€ Bez DPH:3,35€
Bavlnená paličkovaná čipka pôsobí romanticky. Na jednej strane je zakončená jemnými vlnkami. Odporúčame ju žehliť cez tkaninu. Čipku môžete použiť na olemovanie dečiek alebo obrusov, ďalej je možné s ňou vyzdobiť vankúše, oblečenie, ako blúzky, šaty, sukne, a iné. Využijú ju i priaznivci scrapbookin..
0,90€ Bez DPH:0,90€
Paličkovaná čipka je vyrobená zo 100% bavlny a ozdobená originálnym motívom s kosoštvorcami. Odporúčame ju žehliť cez tkaninu. Čipka sa najčastejšie používa k olemovaniu vankúšov, obrusov, dečiek a odevov. Je vhodná tiež ako dekorácia na papierové alebo drevené krabice. Čipka môže mať v návine 2 a..
1,02€ Bez DPH:1,02€
Vyšívaná čipka je zaujímavá svojím precíznym spracovaním a pôsobivým dizajnom s ornamentami. Čipku využijete k dekorácii šiat, sukní, blúzok a pod. Zaujímavo vynikne tiež na obrusoch alebo dekoračných vankúšoch.Šírka: 82 mmNávin: 12 mPevná..
2,63€ Bez DPH:2,63€
Širokú vzdušnú čipku zdobí precízny vzor zakončený pravidelnými oblúčikmi. Čipku využijete k dekorácii šiat, sukní, blúzok a pod. Môžete s ňou tiež ozdobiť bytový textil, napríklad obrusy alebo vankúše.Šírka: 180 mmNávin: 6,7 mPevná..
6,45€ Bez DPH:6,45€
Vzdušná čipka upúta pozornosť svojim luxusným designom s ornamentami, ktorá má starostlivo prepracované detaily.Čipka vám elegantne ozdobí šaty, blúzky, saká i sukne. Je vhodná tiež ako dekorácia doplnkov, napríklad klobúkov, kabeliek a tašiek.Šírka: 70 mmNávin: 13,5 mPevná..
0,28€ Bez DPH:0,28€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)