Menu
Nákupný košík

Lemovky, krojovky a paspulky

Krojovú stuhu vzorovku zdobí prepracovaný vzor s kvetinovým motívom. Vzorovka je tkaná na ihlových stavoch. Vzorovky sa používajú na výzdobu krojov, ale aj na ozdobu bežných odevov, bielizne, bytových textílií i spomienkových predmetov.Šírka: 45 mmNávin: 25 mTkaná..
3,56€ Bez DPH:3,56€
Vzorovku zdobí veselý farebný cik cak vzor. Je pevná. Využijete ju nie iba k ozdobeniu odevov, napríklad blúziek, mikín, šiat, kabátov, ale tiež doplnkov ako sú tašky, klobúky, deky, vankúše a obrusy. Môžete ju použiť i na karnevalové kostýmy.Šírka: 16 mmNávin: 9 mTkaná..
1,06€ Bez DPH:1,06€
Vzorovka je kvalitná a pevná stuha s farebným motívom, zobrazujúcim autá. Je určená predovšetkým k lemovaniu detských odevov, bytového textilu, vreciek, ako aj ďalších textilných výrobkov.Šírka: 16 mmNávin: 9 mTkaná..
1,11€ Bez DPH:1,11€
Detská vzorovka je ozdobená motívmi nákladných áut. Je kvalitná a pevná. Vzorovka má hlavné využitie pri lemovaní detských odevov, napríklad mikín, tričiek alebo nohavíc. Môžete ju tiež našiť na vankúše, deky, vreckáče, tašky a ďalšie textilné výrobky.Šírka: 16 mmNávin: 9 mTkaná..
0,86€ Bez DPH:0,86€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)