Menu
Your Cart

Lemovky, krojovky a paspulky

Krojovú stuhu vzorovku zdobí prepracovaný vzor s kvetinovým motívom. Vzorovka je tkaná na ihlových stavoch. Vzorovky sa používajú na výzdobu krojov, ale aj na ozdobu bežných odevov, bielizne, bytových textílií i spomienkových predmetov.Šírka: 45 mmNávin: 25 mTkaná..
3,14€ Bez DPH:3,14€
Vzorovku zdobí veselý farebný cik cak vzor. Je pevná. Využijete ju nie iba k ozdobeniu odevov, napríklad blúziek, mikín, šiat, kabátov, ale tiež doplnkov ako sú tašky, klobúky, deky, vankúše a obrusy. Môžete ju použiť i na karnevalové kostýmy.Šírka: 16 mmNávin: 9 mTkaná..
1,50€ Bez DPH:1,50€
Vzorovka je kvalitná a pevná stuha s farebným motívom, zobrazujúcim autá. Je určená predovšetkým k lemovaniu detských odevov, bytového textilu, vreciek, ako aj ďalších textilných výrobkov.Šírka: 16 mmNávin: 9 mTkaná..
1,70€ Bez DPH:1,70€
Vzorovku s nápisom "handmade" doplňujú roztomilé obrázky zvieratiek (srnka, ježko, sob, žaba), ktoré sa pravidelne striedajú. Vzorovku využijete k našitiu ako štítky na ručne vyrábané výrobky, napríklad tašky, šály a rôzne odevy. Je vhodná tiež na scrapbooking alebo balenie darčekov.Šírka: 16 mmNávi..
1,41€ Bez DPH:1,41€
Detská vzorovka je ozdobená motívmi nákladných áut. Je kvalitná a pevná. Vzorovka má hlavné využitie pri lemovaní detských odevov, napríklad mikín, tričiek alebo nohavíc. Môžete ju tiež našiť na vankúše, deky, vreckáče, tašky a ďalšie textilné výrobky.Šírka: 16 mmNávin: 9 mTkaná..
1,56€ Bez DPH:1,56€
Vzorovka je ozdobená motívom slonov so srdiečkami. Je veľmi kvalitná a pevná. Vzorovku využijete najmä k lemovaniu odevov, napríklad mikín, tričiek, šiat alebo nohavíc. Môžete ju našiť i na vankúše, deky či tašky.Šírka: 16 mmNávin: 9 mTkaná..
1,36€ Bez DPH:1,36€
Krojovú vzorovku určenú pôvodne k ozdobeniu krojov, dnes využívame i k ozdobeniu na bežné odevy, prádlo, bytové textílie, hračky a spomienkové predmety.Šírka: 23 mmNávin: 18 mVyšívaná..
0,79€ Bez DPH:0,79€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)