Menu
Nákupný košík

Koráliky

Koráliky
Prírodné drevené korálky v tvare oblej kocky sú kvalitné, majú pekné opracovanie. Hodia sa na výrobu náhrdelníkov a náramkov. Sú využívané na dámske aj pánske šperky. Sú ľahké, vhodné aj na dozdobenie lapačov snov. Môžu sa použiť aj na výrobu stolových hier, človeče nehnevaj sa atď.Rozmery: 12 x 12 ..
0,19€ Bez DPH:0,19€
Mix farebných drevených kvietkov poteší najmä deti. Ich veľkou výhodou je ľahký materiál. Dajú sa skvele kombinovať s ďalšími drevenými korálkami. Sú obľúbené aj na výrobu lapačov snov, dajú sa nalepiť aj na želanie a pod. Môžete ich navliekať napríklad na gumičku či silón. Deti si môžu sami navliec..
0,09€ Bez DPH:0,09€
Mix farebných drevených koráliek kvetov poteší najmä deti. Ich veľkou výhodou je ľahký materiál. Dajú sa skvele kombinovať s ďalšími drevenými korálkami. Sú obľúbené aj na výrobu lapačov snov, dajú sa nalepiť aj na želanie a pod. Môžete ich navliekať napríklad na gumičku či silón. Deti si môžu sami ..
0,10€ Bez DPH:0,10€
Mix farebných drevených lienok poteší najmä deti. Ich veľkou výhodou je ľahký materiál. Dajú sa skvele kombinovať s ďalšími drevenými korálkami. Sú obľúbené aj na výrobu lapačov snov, dajú sa nalepiť aj na želanie a pod. Môžete ich navliekať napríklad na gumičku či silón. Deti si môžu sami navliecť ..
0,10€ Bez DPH:0,10€
Mix farebných drevených koráliek s milou potlačou líšky poteší najmä deti. Ich veľkou výhodou je ľahký materiál. Dajú sa skvele kombinovať s ďalšími drevenými korálkami. Sú obľúbené aj na výrobu lapačov snov, dajú sa nalepiť aj na želanie a pod. Môžete ich navliekať napríklad na gumičku či silón. De..
0,24€ Bez DPH:0,24€
Mix farebných drevených koráliek s roztomilou potlačou mráčika poteší najmä deti. Ich veľkou výhodou je ľahký materiál. Dajú sa skvele kombinovať s ďalšími drevenými korálkami. Sú obľúbené aj na výrobu lapačov snov, dajú sa nalepiť aj na želanie a pod. Môžete ich navliekať napríklad na gumičku či si..
0,20€ Bez DPH:0,20€
Veľké drevené korálky v tvare olivy sú ozdobené ryhovaním. Vďaka väčšiemu prievlaku sa ľahko navliekajú na šnúrky, povrázky a pod. Sú veľmi obľúbené na zdobenie výrobkov zhotovených technikou macramé, rôznych závesov na kvetináče, dekoratívnych obrazov, tašiek a pod. Svoje využitie nájdu aj pri výro..
0,35€ Bez DPH:0,35€
Drevené korálky ozdobené ryhami sú obľúbené na techniku macramé, prácu s pedigom a svoje využitie nájdu aj pri výrobe lapačov snov a pod. Ich prírodný nelakovaný povrch môžete upraviť napr. farebným morením, ktoré krásne zvýrazní samotné drevo. Môžete využiť aj rôzne typy lakov a olejov, ale nie je ..
0,30€ Bez DPH:0,30€
Drevené korálky ozdobené ryhovaním sa výborne navliekajú na šnúrky, povrázky a pod. Možno ich použiť v kombinácii s inými tvorivými technikami, napr. s pedigom. Sú veľmi obľúbené na výrobu lapačov snov, na výrobu postavičiek, zvieratiek a pod.Balenie: 20 ksPriemer: 16 mmPrievlak: 5 mmNelakované drev..
0,20€ Bez DPH:0,20€
Veľké drevené korálky zdobené ryhovaním sa vďaka väčšiemu prievlaku ľahko navliekajú na šnúrky, povrázky a pod. Sú veľmi obľúbené na zdobenie výrobkov zhotovených technikou macramé, rôznych závesov na kvetináče, dekoratívnych obrazov, tašiek a pod. Svoje využitie nájdu aj pri výrobe lapačov snov, ho..
0,24€ Bez DPH:0,24€
Drevené korálky nelakované vrúbkované Ø14 mm
Novinka Vypredaný
Drevené vrúbkované korálky sú obľúbené na techniku macramé, prácu s pedigom a svoje využitie nájdu aj pri výrobe lapačov snov a pod. Ich prírodný nelakovaný povrch môžete upraviť napr. farebným morením, ktoré krásne zvýrazní samotné drevo. Môžete využiť aj rôzne typy lakov a olejov, ale nie je to nu..
0,07€ Bez DPH:0,07€
Veľké drevené korálky sa vďaka väčšiemu prievlaku výborne navliekajú na šnúrky, povrázky a pod. Možno ich použiť v kombinácii aj s inými tvorivými technikami napr. v kombinácii s pedigom, hodia sa na výrobu lapačov snov, na výrobu postavičiek a zvieratiek a pod.Priemer: 15 mmPrievlak: 6 mmNelakované..
0,11€ Bez DPH:0,11€
Zobrazené 1 až 12 z 78 (7 stránok)