Menu
Your Cart

Kreatívne potreby

Kreatívne potreby
Drevené panely sú vhodné na výrobu zápisníkov, diárov či albumu. Veľkosť dier je 4 x 4 mm. Listy papiera by mali byť na hornej a dolnej strane asi o 1 cm menšie ako dosky. Dosky môžu ďalej zdobiť pomocou techniky scrapbooking alebo decoupage.Rozmery: 11,5 x 15,2 cmHrúbka: 2,6 mm..
0,57€ Bez DPH:0,57€
Špachtle sú vyrobené z čistého a precízne opracovaného dreva. Na dotyk sú veľmi príjemné. Sú vhodné na výrobu dekorácií, skladačiek pre deti a pod. Používajú sa na výrobu obrázkov v kombinácii so servítkovou technikou. Dajú sa z nich vytvoriť 3D predmety, ako sú krabičky, domčeky, ploty, rámčeky, za..
0,04€ Bez DPH:0,04€
Plastový navíjač na quilling je šikovná pomôcka, ktorá uľahčí stočenie väčšieho množstva papierových prúžkov zlepených za sebou. Udrží v jednej rovine veľké množstvo quillingových prúžkov, umožňuje vytvárať väčšie kolieska rýchlo a veľmi pohodlne. V sade je priložené kovové navíjacie pero, ktoré sa..
3,42€ Bez DPH:3,42€
Sada pečiatkovacích vankúšikov je určená najmä na pečiatkovanie všetkými typmi razítok - gumové, silikónové, gélové, drevené a pod. Môžete s nimi tiež tieňovať vaše želania, menovky, albumy a iné výrobky a dekorácie z papiera. Atrament môžete nanášať i cez rôzne plastové šablóny, čipkové servítky a..
3,91€ Bez DPH:3,91€
Penové štetce sa používajú najmä k tupovaniu farieb cez šablónu a na vytváranie tieňových efektov na maľbách. Penovými štetcami sa dajú rovnomerne roztrieť farby na povrchu napr. textilu. Majú prírodné drevené držadlo. Sú snadno umývateľné vodou a opäť použiteľné. Molitanová časť je vo vnútri vystu..
1,35€ Bez DPH:1,35€
Šablónu s bublinami využijete najmä v quillingu. Používa sa k výrobe 3D kopčekov zo stočených papierových koliesok, ktoré využijete ako telíčka lienok a iných chrobáčikov, hodí sa na šperky, papierové tortičky a pod. Šablóna je transparentná, z pevného plastu. Má 12 bublín, u ktorých sú vyznačené ve..
4,87€ Bez DPH:4,87€
Papierové prúžky na quilling v pestrej farebnej kombinácii. Gramáž papiera je 130 g/m2. Vzhľadom k väčšej šírke prúžkov ich môžeme odporučiť pre detský quilling, deťom sa bude s týmito prúžkami dobre manipulovať. Prúžky sú vhodné i na výrobu strapatých kytičiek. Quilling alebo tiež papierový fili..
1,54€ Bez DPH:1,54€
Rotačné rezacie kolečko je vhodné na rezanie vzorov z papiera, kože a iných tenkých látok. Má pohodlné a snadné uchopenie rukoväte. Ostrá čepeľ má priemer 4,5 cm. Práca s rezacím kolieskom je bezpečná. Pod kolieskom je poistka k zablokovaniu zasunutej alebo vysunutej čepele. Rezák oceníte pri techni..
13,86€ Bez DPH:13,86€
Ryhovacia podložka je šikovný pomocník na výrobu obálok, blahoželaní, pozvánok, krabičiek a pod. Pomôže vám presne a precízne naryhovať prehyby papiera, jej použitie je ľahké. Na zadnej strane má tabuľku v cm aj inch, ktorá vám poradí, akú veľkosť papiera a ktorú drážku na ryhovanie použiť, aby ste ..
12,75€ Bez DPH:12,75€
Samolepiace magnety využijete doma i v kancelárii. Ľahko si z nich vyrobíte ozdobné magnety na nástenku či chladničku. Horná nemagnetická strana je samolepiaca, môžete na ňu prilepiť papierové, plastové alebo drevené ozdoby. Konečne si môžete vyrobiť vlastné magnety, po ktorých ste vždy túžili. V j..
0,81€ Bez DPH:0,81€
Samolepiace magnety
Novinka Vypredaný
Samolepiace magnety v tvare obdĺžnikov využijete doma i v kancelárii. Ľahko si z nich vyrobíte ozdobné magnety na nástenku či chladničku. Horná nemagnetická strana je samolepiaca, môžete na ňu prilepiť papierové, plastové alebo drevené ozdoby. Konečne si môžete vyrobiť vlastné magnety, po ktorých s..
1,22€ Bez DPH:1,22€
Samolepiace písmená z kamienkov
Novinka Vypredaný
Trblietavé samolepky písmená sú z plastových kamienkov. Využijete ich v technike scrapbooking. Sú vhodné na zdobenie denníkov, fotorámčekov, albumov, blahoželaní, pozvánok, krabičiek a pod. Využívajú sa k ozdobe mobilov, tabletov, počítačov, palubných dosiek v automobiloch atď. Každá číslica je vytv..
0,94€ Bez DPH:0,94€
Zobrazené 1 až 12 z 14 (2 stránok)