Menu
Nákupný košík

Ozdoby kovové na textil

Kovový korálik so slonom má prievlak umiestnený od hlavy smerom k nohám. Je obojstranný. Zaujímavo vynikne uviazaný na stuhe, ktorou sa oviaže napr. svietnik, papierové blahoželanie alebo darčeková krabička. Je vhodný k tvorbe ketlovaných záložiek do kníh alebo ozdobných príveskov na kabelky na kara..
0,36€ Bez DPH:0,36€
Kovový korálik v tvare anjela môžete využiť ako zaujímavý a oživujúci prvok v dekoráciách. Môžete ho použiť k dekoračným účelom. Zaujímavo vynikne uviazaný na stuhe, ktorou sa oviaže napr. svietnik, papierové blahoželanie alebo darčeková krabička. Môžete si ním ozdobiť napr. kľúče. Je vhodný k tvorb..
0,36€ Bez DPH:0,36€
Kovový prívesok s motívom hlavy koňa využijete mnohými spôsobmi.Môžete ho použiť k dekoračným účelom. Zaujímavo vynikne uviazaný na stuhe, ktorou sa oviaže napr. svietnik, papierové blahoželanie alebo darčeková krabička. Je vhodný k tvorbe ketlovaných záložiek do kníh alebo ozdobných príveskov na ka..
0,25€ Bez DPH:0,25€
Prívesok s púpavou v tvare placky má mnohostranné využitie. Je jednostranný. Môžete ho použiť k dekoračným účelom. Zaujímavo vynikne uviazaný na stuhe, ktorou sa oviaže napr. svietnik, papierové blahoželanie alebo darčeková krabička. Môžete si ním ozdobiť napr. kľúče. Je vhodný i ako ozdoba na odevy..
0,67€ Bez DPH:0,67€
Kovový prívesok v tvaru srdca má široké využitie.Je obojstranný, z nemagnetického kovu. Môžete ho použiť k dekoračným účelom. Zaujímavo vynikne uviazaný na stuhe, ktorou sa oviaže napr. svietnik, papierové blahoželanie alebo darčeková krabička. Môžete si ním ozdobiť napr. kľúče. Je vhodný i ako ozdo..
0,15€ Bez DPH:0,15€
Neobvyklý kaplík, ktorý vyzerá ako by bol stáčaný z jedného ozdobeného pásku, vďaka tomu sú na niektorých miestach mierne škáry. Kaplík je zámerne jemne nepravidelný, pripomína slimačiu ulitu. Vnútorný priemer v najširšej časti 10 mm, prievlak na špici konusu 1 mm.Rozmery: 14 x 14 mmPrievlak: min. ..
0,40€ Bez DPH:0,40€
Rozmery: 9 x 18 mmPrievlak: 1 mm a 7 mm..
0,44€ Bez DPH:0,44€
Kaplík je kovová mištička s malým otvorom v strede. V kombinácii s korálkami má široké možnosti použitia. Môžeme ho navliekať spolu s korálkami, zvýrazníme tak ozdobný efekt celého šperku. Vnútorný priemer je 8 mm a vonkajší spodný priemer 9 mm.Priemer kaplíka: 10 - 11 mmVýška: 4 mmPrievlak: 1 mm..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Kovové pierko je vhodné najmä k výrobe náramkov.Jeho prehnutý tvar výborne kopíruje zápästie. Je vhodné na jednoradové i viacradové náramky. Patinová povrchová úprava mu dodáva vintage vzhľad a zvýrazňuje jeho kresbu.Pierko je jednostranné, z nemagnetického kovu.Šírka: 15 mmDĺžka: 55 mmPrievlak: 1,2..
0,81€ Bez DPH:0,81€
Kovová placka s nápisom je vhodná najmä k výrobe náramkov.Jej prehnutý tvar výborne kopíruje zápästie. Je vhodná na jednoradové i viacradové náramky. Je obľúbeným komponentom nie iba do dámskych, ale i pánskych šperkov.Placka je jednostranná, z nemagnetického kovu.Šírka: 10 mmDĺžka: 40 mmPrievlak: 2..
0,34€ Bez DPH:0,34€
Koráliky s veľkým prievlakom sú úžasné v možnostiach kombinovania. Stačí navliecť niekoľko korálikov na hadiu retiazku alebo šperkovú šnúru a na svete je jedinečný šperk.Rozmery: 10 x 10 mmPrievlak: 5 mm..
0,77€ Bez DPH:0,77€
Hrubostenný kovový korálik ako stvorený pre unisex alebo vyslovene pánsky štýl bižutérie. V jednom balení 20 ks.Rozmery: 3 x 8 mmPrievlak: 4,8 mm..
0,21€ Bez DPH:0,21€
Zobrazené 1 až 12 z 85 (8 stránok)