Menu
Nákupný košík

Vianočné dekorácie

Háčkované ozdoby v tvare anjela sú skvelým doplnkom na stromček, vence a iné vianočné dekorácie. Vyčaria perfektnú zimnú atmosféru. Sú ľahké, škrobené, dobre držia tvar. Vďaka pripevnenému pútku ich môžete kdekoľvek zavesiť.Šírka: 9 cmDĺžka: 8,5 cmDĺžka pútka: 7 cm..
1,02€ Bez DPH:1,02€
Darčekové vianočné vrecko 12,5x17,5 cm
Najpredávanejší Vypredaný
Darčekové vrecko s vianočnými motívmi sa sťahuje pomocou bavlnenej šnúrky. Môžete ho použiť na darčeky alebo naplniť dobrotami na Mikuláša. Motívy sú obojstranné.Šírka: 12,5 cmVýška: 17,5 cm..
1,54€ Bez DPH:1,54€
Drevená vločka vám doma vytvorí očarujúcu zimnú atmosféru. Skvele vynikne na vianočnom stromčeku, adventnom venci, v zimných truhliciach a pod. Môžete ju tiež zavesiť na dvere, do okien alebo voľne do priestoru. Pútko je ozdobené dreveným korálikom.Priemer: 7 cmHrúbka: 2,6 mm..
0,76€ Bez DPH:0,76€
Drevená vločka vám doma vytvorí očarujúcu zimnú atmosféru. Skvele vynikne na vianočnom stromčeku, vo vianočných kvetinových väzbách, v zimných truhliciach a pod. Môžete ju tiež zavesiť na dvere, do okien alebo voľne do priestoru. Pútko je ozdobené dreveným korálikom.Priemer: 10,5 cmHrúbka: 2,5 mm..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Drevené vianočné dekorácie v tvare hviezdy, srdca a stromčeka majú maľovaný povrch. Vďaka pripevnenému pútku z eko kože ich môžete zavesiť na stromček, na dvere, do okien alebo voľne do priestoru.Rozmery: 6 x 6 cmObsah balenia: 3 ks..
2,07€ Bez DPH:2,07€
Drevený sob je pôsobivou zimnou dekoráciou. Jeho povrch je lakovaný.Využijete ich na aranžovanie, napr. sviatočného stolu, hodí sa na prilepenie na vianočné vence a podobné dekorácie. Môžete ich nalepiť na drevené štipce. Hodia sa i na techniku scrapbooking, kde s nimi môžete ozdobiť blahoželania, ..
0,14€ Bez DPH:0,14€
Drevené stromčeky sú tradičné zimné dekorácie. Ich povrch je lakovaný.Využijete ich na aranžovanie, napr. sviatočného stola, hodia sa na prilepenie na vianočné vence a podobné dekorácie. Môžete ich nalepiť na drevené štipce. Hodia sa i na techniku scrapbooking, kde s nimi môžete ozdobiť blahoželania..
0,18€ Bez DPH:0,18€
Mikulášska topánka z juty s vintage vzhľadom je dostatočne veľká, zmestí sa do nej mnoho dobrôt pre deti. Má kvalitné spracovanie. Horný lem je ozdobený plyšovou kožušinkou s čipkou. Z prednej strany má plstenú aplikáciu v podobe vianočného stromčeku ozdobenú drevenými detailami. V hornej časti má p..
3,48€ Bez DPH:3,48€
Mini vianočná čiapka Mini vianočná čiapka
Najpredávanejší
Malá vianočná čiapka si vás získa svojou roztomilosťou. Využijete ju hlavne na vianočné dekorácie. Pekne ozdobí napríklad fľaše piva či vína, kaktus alebo s ňou môžete dotvoriť postavičky. Je síce malá, ale veľmi použiteľná.Obvod: 12 cmVýška: 10 cm..
0,54€ Bez DPH:0,54€
Šrubovacie očko využijete najmä na výrobu vianočných baniek a iných ozdôb z polystyrénových polotovarov.Jeho použitie je snadné a veľmi rýchle, pevne drží na mieste.Očko je vhodné k zaveseniu na vetvičke, k výrobe dekoračných závesov, k zaveseniu vianočných alebo veľkonočných ozdôb a pod. K ďalšiemu..
0,25€ Bez DPH:0,25€
Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)