Menu
Your Cart

Vianočné dekorácie

Háčkované ozdoby v tvare anjela sú skvelým doplnkom na stromček, vence a iné vianočné dekorácie. Vyčaria perfektnú zimnú atmosféru. Sú ľahké, škrobené, dobre držia tvar. Vďaka pripevnenému pútku ich môžete kdekoľvek zavesiť.Šírka: 9 cmDĺžka: 8,5 cmDĺžka pútka: 7 cm..
1,01€ Bez DPH:1,01€
Darčekové vrecko s vianočnými motívmi sa sťahuje pomocou bavlnenej šnúrky. Môžete ho použiť na darčeky alebo naplniť dobrotami na Mikuláša. Motívy sú obojstranné.Šírka: 12,5 cmVýška: 17,5 cm..
1,57€ Bez DPH:1,57€
Darčekové vrecúško imitácia juty
Novinka Vypredaný
Vrecko s vyšívanou vločkou, zdobenou perlami, sa sťahuje pomocou bavlnenej šnúrky. Môžete ho použiť na darčeky alebo naplniť dobrotami na Mikuláša.Šírka: 14 cmVýška: cca 18 cmImitácia juty..
1,27€ Bez DPH:1,27€
Dekoračná hviezda vyzerá ako vytvorená z krehkého ľadu. Jej úchvatný vzhľad jej dodáva brúsený plast, z ktorého je vyrobená. Jedna sada sa skladá zo 14 nožičiek, ktoré sa jednoducho zasunú do guľatého stredu. Stredová časť má dve očká, takže hviezdu môžete kamkoľvek zavesiť. Jej 3D prevedenie vynik..
2,57€ Bez DPH:2,57€
Vhodné k výrobe vianočných dekorácii či girlánd.Priemer: 22 mmPrievlak: 1,5 mm..
0,04€ Bez DPH:0,04€
Zimná dekorácia o priemere 30 mm má tvar vločky. Je z nich možné vytvoriť napr. girlandy. Môžete ich kombinovať s inými vločkami, hviezdami či stromčekmi. Dekorácie sú vyrobené z kvalitného plastu.Prievlak očka: 1,5 mmPriemer ozdoby: 30 mm..
0,06€ Bez DPH:0,06€
Dekoračné vločky so závesným očkom vám nesmú počas zimného obdobia chýbať. Sú vyrobené z polystyrénu. Bohato ich zdobia trblietavé glitre. Vďaka pripevnenému lurexovému pútku môžete vločky zavesiť ako dekoráciu na stromček, na dvere, do okien alebo voľne do priestoru.Priemer: 10 cmHrúbka: 12 mm..
0,51€ Bez DPH:0,51€
Dekoračný vtáčik pôsobí luxusne vďaka trblietavým glitrom, ktorými je bohato pokrytý po celom povrchu. Je vyrobený z plastu a má nízku hmotnosť. V jeho spodnej časti je pripevnená kovová spona, za ktorú môžete vtáčika kdekoľvek uchytiť. Vtáčik je vhodný na vianočné väzby, ikebany a adventné vence. ..
0,46€ Bez DPH:0,46€
Drevená vločka vám doma vytvorí očarujúcu zimnú atmosféru. Skvele vynikne na vianočnom stromčeku, adventnom venci, v zimných truhliciach a pod. Môžete ju tiež zavesiť na dvere, do okien alebo voľne do priestoru. Pútko je ozdobené dreveným korálikom.Priemer: 7 cmHrúbka: 2,6 mm..
0,74€ Bez DPH:0,74€
Drevená vločka vám doma vytvorí očarujúcu zimnú atmosféru. Skvele vynikne na vianočnom stromčeku, vo vianočných kvetinových väzbách, v zimných truhliciach a pod. Môžete ju tiež zavesiť na dvere, do okien alebo voľne do priestoru. Pútko je ozdobené dreveným korálikom.Priemer: 10,5 cmHrúbka: 2,5 mm..
0,95€ Bez DPH:0,95€
Drevené vianočné dekorácie v tvare hviezdy, srdca a stromčeka majú maľovaný povrch. Vďaka pripevnenému pútku z eko kože ich môžete zavesiť na stromček, na dvere, do okien alebo voľne do priestoru.Rozmery: 6 x 6 cmObsah balenia: 3 ks..
2,03€ Bez DPH:2,03€
Drevený výsek s vianočnými motívmi je vyrezaný laserom. Prednú stranu má ozdobenú jemnou laserovou rytinou. Vďaka zlatému pútku z lurexu ho môžete zavesiť na stromček, veniec a pod. Môžete ho využiť ako visačku na ozdobné balenie darčekov. Je taktiež vhodný na scrapbooking, na výrobu a zdobenie alb..
0,36€ Bez DPH:0,36€
Zobrazené 1 až 12 z 20 (2 stránok)