Menu
Your Cart

Potreby pre aranžovanie

Dekoračná vetvička cezmíny vyzerá ako živá. Srieňový efekt bobuliek je veľmi presvedčivý. Bobuľky sú z polystyrénu, sú pripevnené na ohybnom drôtiku. Celý trs bobuliek i s listami je pripevnený na drôtiku, ktorý je obalený papierom. Celá dekorácia sa dá vďaka drôtiku tvarovať. Listy sú textilné s ..
3,12€ Bez DPH:3,12€
Veselá dekorácia napodobňujúca muchotrávku vzbudí vašu pozornosť výrazne červeným klobúčikom s bielymi bodkami. Muchotrávka je vyrobená z polystyrénu a pripevnená na drôtik pokrytý na zeleno zafarbeným papierom. V jednom zväzku je 6 kusov muchotrávok. Dekoráciu využijete predovšetkým pri výrobe jese..
0,19€ Bez DPH:0,19€
Dekoračné šípky sú spestrené drobnými transparentnými guličkami z plastu, ktoré vytvárajú dojem námrazy. Šípky sú z polystyrénu, ktorý je pripevnený na drôtik. Dekoráciu využijete na výrobu jesenných a dušičkových väzieb, vencov, ikebán a pod. Ľahko sa napichujú na polystyrénové polotovary, ktoré mô..
0,21€ Bez DPH:0,21€
Dekorácia zo sušených pomarančov poteší vaše zrakové i čuchové zmysly. Pomaranče sú pravidelne nakrájané a majú príjemnú vôňu., nie sú umelo vyrobené. V jednom balení je cca 80 kusov. Počty kusov v balení sú len orientačné, závisí na hrúbke jednotlivých kusov. Pomaranče môžete použiť na výrobu jes..
7,26€ Bez DPH:7,26€
Dekorácia zo sušených pomarančov poteší vaše zrakové i čuchové zmysly. Pomaranče sú pravidelne nakrájané. Majú príjemnú vôňu, pretože nie sú umelo vyrobené. V 40 g balení je cca 10 - 15 kusov. Použitie: Pomaranče môžete použiť na výrobu jesenných a vianočných vencov. Môžete ich naaranžovať do rôznyc..
0,06€ Bez DPH:0,06€
Mix farebných pások v praktickej plastovej dóze nadchne každého priaznivca scrapbookingu. Využijete ich na všetkých hladkých materiáloch, ako sú drevo, plast, papier, sklo. Môžete nimi ozdobiť staré krabice a vdýchnuť im tak nový život. Nalepte ich na blahoželania, albumy, fotorámčeky, alebo s nimi ..
3,68€ Bez DPH:3,68€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)