Menu
Nákupný košík

Šnúry a špagátiky

Univerzálna točená šnúra je vyrobená zo 100% bavlny. Je zložená z 3 špagátov. Je vhodná k dekoračným účelom, pričom vynikne jej prírodný vzhľad. Svoje využitie nájde i ako funkčný materiál bytových doplnkov. Ide o prírodný materiál.Priemer: 5 mmNávin: 15 m..
0,49€ Bez DPH:0,49€
Univerzálna točená šnúra je vyrobená zo 100% bavlny. Skladá sa z 3 motúzkov. Je vhodná k dekoračným účelom, kde vynikne jej prírodný vzhľad. Svoje využitie nájde i ako funkčný materiál bytových doplnkov. Ide o prírodný materiál.Priemer: 8 mmNávin: 10 m..
0,86€ Bez DPH:0,86€
Bavlnená šnúrka je pevná a splietaná z piatich tenkých priadzí. Šnúra je vhodná k výrobe rôznych vintage dekorácií alebo k originálnemu baleniu darčekov. Môžete ju tiež využiť k ozdobeniu a viazaniu listín či zápisov alebo ako návlekový materiál pri výrobe náhrdelníkov a náramkov.Priemer: cca 1 mmNá..
2,57€ Bez DPH:2,57€
Točenú jutovú šnúru využijete k dekoračným účelom, prevažne vo floristike. Je pevná a splietaná z troch tenších šnúr.Šnúra je vhodná k aranžovaniu kvetinových väzieb alebo ikebán. Využijete ju tiež na výrobu rôznych dekorácií a bytových doplnkov. Môžete na ňu s pomocou drevených štipčekov prichytiť ..
0,72€ Bez DPH:0,72€
Spletený jutový motúzik je skvelým pomocníkom vo floristike a pri iných dekoračných technikách. Motúzik využijete k aranžovaniu kvetinových väzieb, vencov alebo ikebán. Môžete ho použiť tiež na výrobu rôznych dekorácií a preväzovanie šnúrok, blahoželaní, pozvánok a pod.Priemer: 1,5 mmNávin: 20 m..
1,70€ Bez DPH:1,70€
Knôt guľatý je vhodný do petrolejových a vonných lámp. Menší priemer je možné využiť na výrobu sviečok z gélu, z včelieho vosku či z parafínu. Knôt je vyrobený zo 100% bavlny. Priemer knôtu nie je pravidelný, môže sa líšiť max. o 0,2 mm.Priemer: 2,7 - 3 mmNávin: 90 m..
0,11€ Bez DPH:0,11€
Guľatý knôt je vhodný do petrolejových a vonných lámp, na výrobu sviečok z gélu, z včelieho vosku či z parafínu. Je vyrobený zo 100% bavlny. Priemer knôtu nie je pravidelný, môže sa líšiť max. o 0,2 mm.Priemer: cca 3 mmNávin: 10 m..
0,13€ Bez DPH:0,13€
Knôt guľatý je vhodný do petrolejových a vonných lámp. Menší priemer je možné využiť na výrobu sviečok z gélu, z včelieho vosku či z parafínu. Knôt je vyrobený zo 100% bavlny. Vo vnútri je dutý a vďaka tomu i poddajný. Priemer knôtu nie je pravidelný, môže sa líšiť max. o 0,2 mm.Priemer: 3,5 mm Návi..
0,16€ Bez DPH:0,16€
Knôt guľatý je vhodný do petrolejových a vonných lámp. Menší priemer je možné využiť na výrobu sviečok z gélu, z včelieho vosku či z parafínu. Knôt je vyrobený zo 100% bavlny. Priemer knôtu nie je pravidelný, môže sa líšiť max. o 0,2 mm.Priemer: 4 mm..
0,11€ Bez DPH:0,11€
Saténová šnúra je zaujímavá svojím dúhovým zafarbením. Prechody medzi farbami sú plynulé. Šnúra je kvalitná a pevná. Zo šnúry môžete vyrábať náramky, náhrdelníky, čelenky alebo opasky pomocou techniky kumihimo a scoubi alebo ju len použiť ako návlekový materiál na väčšie koráliky.Priemer: 2 mmNávin:..
4,14€ Bez DPH:4,14€
Prírodný sisalový motúz slúži najmä k dekoračným účelom. Je pevný a splietaný z troch tenkých motúzikov. Motúz je vhodný k aranžovaniu kvetinových väzieb alebo ikebán. Využijete ho tiež na výrobu rôznych dekorácií, napríklad naň môžete s pomocou drevených kolíčkov prichytiť fotografie a obrázky.Prie..
1,52€ Bez DPH:1,52€
Točená šnúra s lurexom sa efektne trblieta. Je zložená z troch tenších motúzikov. Šnúru využijete v textilnom priemysle, v čalúnnictve a pod. Je vhodná tiež k dekoračným účelom, kde vynikne jej luxusný vzhľad.Priemer: 3 mmNávin: 20 m..
0,20€ Bez DPH:0,20€
Zobrazené 1 až 12 z 16 (2 stránok)