Menu
Nákupný košík

Šnúry a špagátiky

Bavlnená šnúra točená Ø5 mm
Najpredávanejší
Univerzálna točená šnúra je vyrobená zo 100% bavlny. Je zložená z 3 špagátov. Je vhodná k dekoračným účelom, pričom vynikne jej prírodný vzhľad. Svoje využitie nájde i ako funkčný materiál bytových doplnkov. Ide o prírodný materiál.Priemer: 5 mmNávin: 15 m..
0,53€ Bez DPH:0,53€
Bavlnená šnúra točená Ø8 mm
Najpredávanejší
Univerzálna točená šnúra je vyrobená zo 100% bavlny. Skladá sa z 3 motúzkov. Je vhodná k dekoračným účelom, kde vynikne jej prírodný vzhľad. Svoje využitie nájde i ako funkčný materiál bytových doplnkov. Ide o prírodný materiál.Priemer: 8 mmNávin: 10 m..
0,94€ Bez DPH:0,94€
Bavlnená šnúrka je pevná a splietaná z piatich tenkých priadzí. Šnúra je vhodná k výrobe rôznych vintage dekorácií alebo k originálnemu baleniu darčekov. Môžete ju tiež využiť k ozdobeniu a viazaniu listín či zápisov alebo ako návlekový materiál pri výrobe náhrdelníkov a náramkov.Priemer: cca 1 mmNá..
3,19€ Bez DPH:3,19€
Jutová šnúra Ø6 mm točená
Najpredávanejší
Točenú jutovú šnúru využijete k dekoračným účelom, prevažne vo floristike. Je pevná a splietaná z troch tenších šnúr.Šnúra je vhodná k aranžovaniu kvetinových väzieb alebo ikebán. Využijete ju tiež na výrobu rôznych dekorácií a bytových doplnkov. Môžete na ňu s pomocou drevených štipčekov prichytiť ..
0,78€ Bez DPH:0,78€
Knôt Ø2 mm Knôt Ø2 mm
Najpredávanejší
Guľatý knôt je vhodný do petrolejových a vonných lámp, na výrobu sviečok z gélu, z včelieho vosku či z parafínu. Je vyrobený zo 100% bavlny. Priemer knôtu nie je pravidelný, môže sa líšiť max. o 0,2 mm.Priemer: cca 2 mmNávin: 10 m..
0,16€ Bez DPH:0,16€
Knôt Ø2,7-3 mm pletený SAN Knôt Ø2,7-3 mm pletený SAN
Najpredávanejší
Knôt guľatý je vhodný do petrolejových a vonných lámp. Menší priemer je možné využiť na výrobu sviečok z gélu, z včelieho vosku či z parafínu. Knôt je vyrobený zo 100% bavlny. Priemer knôtu nie je pravidelný, môže sa líšiť max. o 0,2 mm. Cena je za 1m.Priemer: 2,7 - 3 mmNávin: 10 m..
0,12€ Bez DPH:0,12€
Knôt Ø4 mm SAN Knôt Ø4 mm SAN
Najpredávanejší
Knôt guľatý je vhodný do petrolejových a vonných lámp. Menší priemer je možné využiť na výrobu sviečok z gélu, z včelieho vosku či z parafínu. Knôt je vyrobený zo 100% bavlny. Priemer knôtu nie je pravidelný, môže sa líšiť max. o 0,2 mm.Priemer: 4 mm..
0,11€ Bez DPH:0,11€
Saténová šnúra Ø2 mm
Najpredávanejší
Saténová šnúra je zaujímavá svojím dúhovým zafarbením. Prechody medzi farbami sú plynulé. Šnúra je kvalitná a pevná. Zo šnúry môžete vyrábať náramky, náhrdelníky, čelenky alebo opasky pomocou techniky kumihimo a scoubi alebo ju len použiť ako návlekový materiál na väčšie koráliky.Priemer: 2 mmNávin:..
4,61€ Bez DPH:4,61€
Prírodný sisalový motúz slúži najmä k dekoračným účelom. Je pevný a splietaný z troch tenkých motúzikov. Motúz je vhodný k aranžovaniu kvetinových väzieb alebo ikebán. Využijete ho tiež na výrobu rôznych dekorácií, napríklad naň môžete s pomocou drevených kolíčkov prichytiť fotografie a obrázky.Prie..
1,93€ Bez DPH:1,93€
Točená šnúra s lurexom sa efektne trblieta. Je zložená z troch tenších motúzikov. Šnúru využijete v textilnom priemysle, v čalúnnictve a pod. Je vhodná tiež k dekoračným účelom, kde vynikne jej luxusný vzhľad.Priemer: 3 mmNávin: 20 m..
0,26€ Bez DPH:0,26€
Točená šnúra pôsobí luxusne vďaka trblietavému lurexu. Šnúra nájde svoje využitie v textilnom priemysle, v čalúnnictve a pod. Je vhodná tiež k dekoračným účelom, kde vynikne jej trblietavý vzhľad.Priemer: 3,5 mmNávin: 18 m..
0,25€ Bez DPH:0,25€
Točená šnúra v žiarivých farbách vás zaujme svojím vysokým leskom. Rozhodne ju nik neprehliadne. Je pevná a nestrapatí sa. Šnúra nájde svoje využitie v textilnom priemysle, v čalúnnictve a pod. Jej vlastnosti oceníte tiež pri výrobe bižutérie (napr. náramkov alebo náhrdelníkov).Priemer: 3 mmNávin: ..
0,36€ Bez DPH:0,36€
Zobrazené 1 až 12 z 13 (2 stránok)