Menu
Your Cart

Bytový a kuchynský textil

Jutové prestieranie nadchne milovníkov prírodných farieb. Okraje sú lemované bavlnenou čipkou. Prestieranie má pvc podklad, ktorý zabráni prieniku tekutín. Prestieranie je jednostranné. Elegantne ozdobí váš stôl a zútulní interiér. Vhodné na poháre a hrnčeky.Rozmery: 10,5 x 10,5 cmJednostranné..
0,95€ Bez DPH:0,95€
Obľúbené jutové prestieranie má okraje zdobené bavlnenou čipkou. Prestieranie má pvc podklad, ktorý zabraňuje presakovaniu v prípade vyliatia tekutiny. Prestieranie je jednostranné. Elegantne ozdobia váš stôl a zútulnia každý interiér.Rozmery: 30 x 40 cmJednostranné..
3,75€ Bez DPH:3,75€
Jutový behúň zútulní každý interiér. Zdobí ho paličkovaná čipka, ktorá mu dodáva vintage vzhľad. Behúň slúži k ozdobeniu stredovej časti stola. Mimo domov ho využijete i na svadbách a oslavách.Šírka: 30 cmDĺžka: 120 cm..
7,00€ Bez DPH:7,00€
Jutový obrus je na okrajoch zdobený jemnou čipkou s kvetmi. Obrus využijete nielen doma, ale i na svadbách a rôznych oslavách, ktorým dodá romantickú atmosféru. Čipkovaná aplikácia je vyrobená z polyamidu.Rozmery: 70 x 70 cm..
6,69€ Bez DPH:6,69€
Silikónová podložka s dizajnom ovocia pôsobí vtipne a hravo. Perfektne sa hodí pod tanier či teplý hrniec. Vďaka použitému materiálu je praktická, ľahko umývateľná a dokonalo priľne ku stolu. Môžete ju využiť tiež ako podložku pod myš. V ponuke je dizajn melón alebo citrón.Priemer: 24,5 cmHrúbka: 3,..
2,81€ Bez DPH:2,81€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)