Menu
Your Cart

Dekorácie

Dekorácie
3D dekorácia, ktorá zachytí atmosféru vášho domova. Písmená sú vyrobené z dreva, na výšku majú 11 cm, hrúbka je 1,2 cm. Sú vhodné k postaveniu, z rubu nemajú samolepku. Na stenu ich môžete prichytiť pomocou obojstrannej lepiacej pásky. Sú v bielej farbe.Výška: 11 cmHrúbka: 1,2 cm..
3,75€ Bez DPH:3,75€
3D dekoráciu "Mr & Mrs" využijete na svadbe a potom doladí vaše spoločné bývanie. Je vhodná k postaveniu, nápisy nemajú z rubu samolepku. Na stenu ju môžete prichytiť pomocou obojstrannej lepiacej pásky. Šírka celého nápisu je 40 cm.Výška: 8,5 cmHrúbka: 2 cm..
5,72€ Bez DPH:5,72€
Drevený nápis podľa vášho výberu? Vyskladáme vám ho z drevených písmen a máte vlastnú 3D dekoráciu. 3D písmená využijete ako štýlovú dekoráciu v domácnosti, na párty i na svadbe. Sú vhodné k postaveniu, z rubu nemajú samolepku. Na stenu ich môžete prichytiť pomocou obojstrannej lepiacej pásky. P..
0,22€ Bez DPH:0,22€
Drevený nápis podľa vášho výberu? Vyskladáme vám ho z bielych drevených písmen a máte vlastnú 3D dekoráciu nielen do bytu. Písmena sú vyrobené z dreva, na výšku majú 8 cm, hrúbku 1,2 cm. Sú vhodné k postaveniu, z rubu nemajú samolepku. Na stenu ich môžete prichytiť pomocou obojstrannej lepiacej pásk..
1,36€ Bez DPH:1,36€
Anjelské krídla sú vyrobené z prachového peria a sú spojené dohromady. Pripevňujú sa pomocou dvoch gumičiek. Anjelské krídla sú nepostrádateľným doplnkom každého správneho anjelika, ktorý ich ku svojmu kostýmu potrebuje, aby bola zaručená vierohodnosť.Rozmery: 30 x 48 cm..
6,48€ Bez DPH:6,48€
Bavlnené vrecúško zdobí potlač drobných kvetov. Jednoducho sa uzatvára pomocou dvoch sťahovacích šnúrok. Vrecko využijete na balenie menších darčekov. Môžete do neho tiež vložiť sušené kvety, napríklad levandule, ktorá bude cez vrecko príjemne rozvoniavať.Šírka: 7 cmVýška: 10 cm..
0,72€ Bez DPH:0,72€
Háčkované ozdoby v tvare anjela sú skvelým doplnkom na stromček, vence a iné vianočné dekorácie. Vyčaria perfektnú zimnú atmosféru. Sú ľahké, škrobené, dobre držia tvar. Vďaka pripevnenému pútku ich môžete kdekoľvek zavesiť.Šírka: 9 cmDĺžka: 8,5 cmDĺžka pútka: 7 cm..
1,01€ Bez DPH:1,01€
Darčekové vrecko s vianočnými motívmi sa sťahuje pomocou bavlnenej šnúrky. Môžete ho použiť na darčeky alebo naplniť dobrotami na Mikuláša. Motívy sú obojstranné.Šírka: 12,5 cmVýška: 17,5 cm..
1,57€ Bez DPH:1,57€
Darčekové vrecúško je vyrobené z organzy. Zdobí ho potlač motýľov z trblietavých glitrov. Jednoducho sa uzatvára pomocou dvoch sťahovacích saténových šnúrok. Do vrecúška môžete uschovať darčeky alebo voňavé sušené kvety.Šírka: 16,5 cmVýška: 24,5 cm..
1,01€ Bez DPH:1,01€
Darčekové vrecúško imitácia juty
Novinka Vypredaný
Vrecko s vyšívanou vločkou, zdobenou perlami, sa sťahuje pomocou bavlnenej šnúrky. Môžete ho použiť na darčeky alebo naplniť dobrotami na Mikuláša.Šírka: 14 cmVýška: cca 18 cmImitácia juty..
1,27€ Bez DPH:1,27€
Dekoračná vetvička cezmíny vyzerá ako živá. Srieňový efekt bobuliek je veľmi presvedčivý. Bobuľky sú z polystyrénu, sú pripevnené na ohybnom drôtiku. Celý trs bobuliek i s listami je pripevnený na drôtiku, ktorý je obalený papierom. Celá dekorácia sa dá vďaka drôtiku tvarovať. Listy sú textilné s ..
3,12€ Bez DPH:3,12€
Jednoduchá a pôsobivá drevená dekorácia s vyrezávanými motívmi. Je zavesená na prírodnom motúziku dlhom 8 cm s dreveným korálikom.Priemer kvetu: 6 cmRozmery srdiečka: 6 x 6 cmRozmery motýľa: 5,5 x 6,5 cm..
0,67€ Bez DPH:0,67€
Zobrazené 1 až 12 z 136 (12 stránok)