Menu
Nákupný košík

Gombíky a zapínanie

Dekoračné gombíky v tvare kvetu využijete k našitiu nie iba na odevy, ale tiež nimi môžete skrášliť doplnky ako sú klobúky, rukavice, tašky a pod. Sú vhodné tiež ako ozdoba k nalepeniu na foto rámčeky, albumy, denníky, blahoželania alebo pozvánky. V mixe nájdete náhodne vybrané farby, ktoré sa môžu ..
0,09€ Bez DPH:0,09€
Drevené dekoračné gombíky majú tvar motýľa, ktorý vďaka farebným kreáciám vyzerá skoro ako živý. Využijete ich hlavne v technike scrapbooking. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Je ich možné použiť i do kvetinových väzieb, ktoré sa tým pekne oživia.Potlač je je..
0,16€ Bez DPH:0,16€
Drevené gombíky majú tvar srdca, ktorý využijete v technike scrapbooking. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Je ich možné použiť i do kvetinových väzieb, ktoré sa tým pekne oživia.Gombíky sú balené v sáčiku. Neodporúčame ich prať. Rozmery: 16 x 19 mmHrúbka: 3,5..
0,10€ Bez DPH:0,10€
Drevené gombíky majú tvar vtáčika, pôsobia milo, originálne. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Motív je jednostranný.Gombíky sú balené v sáčiku. Neodporúčame ich prať.Rozmery: 15 x 23 mmHrúbka: 2,8 mmLakované..
0,16€ Bez DPH:0,16€
Drevené gombíky guľatého tvaru zdobí vyrezávaný kvet. Gombíky využijete nie len ako zapínanie na odevy a doplnky, ale tiež na scrapbooking. Môžete s nimi ozdobiť krabice, albumy na fotky alebo rôzne blahoželania. Balenie (50 ks) je balené v plastovej tube.Priemer: 25 mmFarba: orech..
0,23€ Bez DPH:0,23€
Drevené dvojdierkové gombíky majú tvar hviezdy. Sú vhodné k dekorovaniu odevov, doplnkov a využijete ich scrapbookingu na ozdobenie rámčekov, želaní, menoviek, pozvánok, denníkov a pod. Gombíky môžete nalepiť alebo nimi prevliecť šnúru (s hrúbkou do 2,3 mm). Balenie (50 ks) je balené v plastovej tub..
0,16€ Bez DPH:0,16€
Štvordierkové gombíky sú vyrobené z dreva. Využijete ich ako zapínanie na odevy, napríklad svetre, mikiny, kabáty. Zaujímavo vyniknú tiež na doplnkoch ako sú tašky a šály alebo rôznych dekoráciách. Priemer: 30,48 mmFarba: bukNelakované drevo..
0,24€ Bez DPH:0,24€
Guľaté dvojdierkové gombíky pôsobia exoticky, pretože sú vyrobené z kokosu. Môžete ich použiť obojstranne. Gombíky využijete ako zapínanie na košele, svetre, vesty, šaty či tašky. Gombíky sú balené v sáčku.Priemer: 20 mm..
0,09€ Bez DPH:0,09€
Guľaté dvojdierkové gombíky dýchajú exotikou, pretože sú vyrobené z kokosu. Ozdobenie gombíkov je urobené pomocou modernej technológie, a to vypaľovanie za pomoci laseru. Jedná sa o veľmi precízne spracovanie.Priemer: 15,24 mm..
0,19€ Bez DPH:0,19€
Brúsené plastové gombíky majú tvar kvetu. Vďaka pôsobivému lesku sú vhodné k ozdobeniu spoločenských a svadobných šiat, bolérok, sák alebo svetrov. Majú spodné prišívanie. Balenie (100 ks) je balené v plastovej tube.Priemer: 12,7 mmLesklý..
0,12€ Bez DPH:0,12€
Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)