Menu
Nákupný košík

Gombíky a zapínanie

Dekoračné gombíky v tvare kvetu využijete k našitiu nie iba na odevy, ale tiež nimi môžete skrášliť doplnky ako sú klobúky, rukavice, tašky a pod. Sú vhodné tiež ako ozdoba k nalepeniu na foto rámčeky, albumy, denníky, blahoželania alebo pozvánky. V mixe nájdete náhodne vybrané farby, ktoré sa môžu ..
0,08€ Bez DPH:0,08€
Drevený dekoračný gombík lietadlo
Najpredávanejší
Drevené dekoračné gombíky majú tvar lietadla, pôsobia milo, nadchnú malé deti. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Motív je jednostranný.Gombíky sú balené v sáčiku. Neodporúčame ich prať.Rozmery: 20 x 32 mmHrúbka: 2,3 mmLakované..
0,05€ Bez DPH:0,05€
Drevené dekoračné gombíky majú tvar motýľa, ktorý vďaka farebným kreáciám vyzerá skoro ako živý. Využijete ich hlavne v technike scrapbooking. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Je ich možné použiť i do kvetinových väzieb, ktoré sa tým pekne oživia.Potlač je je..
0,09€ Bez DPH:0,09€
Drevené gombíky majú tvar sovičiek sú farebné. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Motív je jednostranný.Gombíky sú balené v sáčiku. Neodporúčame ich prať .Rozmery: 23 x 33 mmHrúbka: 2,3 mmLakované..
0,10€ Bez DPH:0,10€
Drevené gombíky majú tvar srdca, ktorý využijete v technike scrapbooking. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Je ich možné použiť i do kvetinových väzieb, ktoré sa tým pekne oživia.Gombíky sú balené v sáčiku. Neodporúčame ich prať. Rozmery: 16 x 19 mmHrúbka: 3,5..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Drevené gombíky majú tvar vtáčika, pôsobia milo, originálne. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Motív je jednostranný.Gombíky sú balené v sáčiku. Neodporúčame ich prať.Rozmery: 15 x 23 mmHrúbka: 2,8 mmLakované..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Drevené gombíky guľatého tvaru zdobí vyrezávaný kvet. Gombíky využijete nie len ako zapínanie na odevy a doplnky, ale tiež na scrapbooking. Môžete s nimi ozdobiť krabice, albumy na fotky alebo rôzne blahoželania. Balenie (50 ks) je balené v plastovej tube.Priemer: 25 mmFarba: orech..
0,22€ Bez DPH:0,22€
Drevené gombíky v tvare srdca zdobí na jednej strane vyrezávaný motív s kvetmi. Využijete ich prevažne k dekoračným účelom a vo scrapbookingu na ozdobenie rámčekov, želaní, menoviek, pozvánok, denníkov a pod. Gombíky môžete nalepiť alebo nimi prevliecť šnúru (s hrúbkou do 1,2 mm).Vzor na gombíkoch ..
0,10€ Bez DPH:0,10€
Drevené štvordierkové gombíky vyniknú na odevoch a doplnkoch z prírodných materiálov. Môžete ich našiť na svetre, bundy, šaty i tašky. Gombíky majú guľatý tvar a po okrajoch jednoduchý vzor vyrezaný laserom. Balenie (50 ks) je balené v plastovej tube.Priemer: 18 mmFarba: bukNelakované drevo..
0,10€ Bez DPH:0,10€
Drevené dvojdierkové gombíky majú tvar hviezdy. Sú vhodné k dekorovaniu odevov, doplnkov a využijete ich scrapbookingu na ozdobenie rámčekov, želaní, menoviek, pozvánok, denníkov a pod. Gombíky môžete nalepiť alebo nimi prevliecť šnúru (s hrúbkou do 2,3 mm). Balenie (50 ks) je balené v plastovej tub..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Drevené vypuklé gombíky zdobia na jednej strane laserom vyrezávaný motív s kvetmi. Ozdobia vám svetre, saká, blúzky i tašky. Využijete ich tiež v scrapbookingu ako dekoráciu rámčekov, denníkov a pod. Balenie (50 ks) je balené v plastovej tube.Priemer: 19,7 mmFarba: bukNelakované drevo..
0,20€ Bez DPH:0,20€
Drevené gombíky v tvare roztomilého medvedíka ocenia nie iba deti, ale tiež priaznivci scrapbookingu. Tvár je vyrezávaná laserom. Gombíky môžete našiť na odevy i doplnky. Sú vhodné tiež na ozdobenie krabičiek, želaní alebo pozvánok. Balenie (50 ks) je balené v plastovej tube.Gombíky sa môžu mierne ..
0,18€ Bez DPH:0,18€
Zobrazené 1 až 12 z 18 (2 stránok)