Menu
Nákupný košík

Gombíky a zapínanie

Dekoračné gombíky v tvare kvetu využijete k našitiu nie iba na odevy, ale tiež nimi môžete skrášliť doplnky ako sú klobúky, rukavice, tašky a pod. Sú vhodné tiež ako ozdoba k nalepeniu na foto rámčeky, albumy, denníky, blahoželania alebo pozvánky. V mixe nájdete náhodne vybrané farby, ktoré sa môžu ..
0,08€ Bez DPH:0,08€
Drevené gombíky v tvare srdca zdobí vianočná potlač vločiek. Využijete ich k dekoračným účelom a vo scrapbookingu na ozdobenie rámčekov, želaní, menoviek, pozvánok, denníkov a pod. Gombíky môžete nalepiť alebo nimi prevliecť šnúru (s hrúbkou do 1,7 mm). Gombíky sú balené v sáčiku. Neodporúčame ich ..
0,12€ Bez DPH:0,12€
Drevené gombíky majú tvar hojdacieho koníka a sú ideálne na kreatívnu tvorbu. Môžete ich použiť aj v technike scrapbooking. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Motív je jednostranný. Gombíky sú balené v sáčiku. Neodporúčame ich prať.Rozmery: 30 x 31 mmHrúbka: 2..
0,05€ Bez DPH:0,05€
Drevené gombíky majú tvar kvetu, ktorý využijete v technike scrapbooking. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Je ich možné použiť i do kvetinových väzieb, ktoré pekne oživia. Gombíky sú balené v sáčiku. Neodporúčame ich prať.Priemer: 25 mmHrúbka: 3,5 mmLakované..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Drevené dekoračné gombíky majú tvar lietadla, pôsobia milo, nadchnú malé deti. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Motív je jednostranný.Gombíky sú balené v sáčiku. Neodporúčame ich prať.Rozmery: 20 x 32 mmHrúbka: 2,3 mmLakované..
0,05€ Bez DPH:0,05€
Drevené dekoračné gombíky majú tvar lokomotívy, pôsobia zaujímavo a každého potešia. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Motív je jednostranný. Gombíky sú balené v sáčiku. Neodporúčame ich prať .Rozmery: 22 x 25 mmHrúbka: 2,6 mmLakované..
0,12€ Bez DPH:0,12€
Drevené dekoračné gombíky majú tvar motýľa, ktorý vďaka farebným kreáciám vyzerá skoro ako živý. Využijete ich hlavne v technike scrapbooking. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Je ich možné použiť i do kvetinových väzieb, ktoré sa tým pekne oživia.Potlač je je..
0,09€ Bez DPH:0,09€
Drevené gombíky majú tvar nohy, ktorý využijete v technike scrapbooking. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Gombíky sú balené v sáčiku. Neodporúčame ich prať.Rozmery: 14 x 21 mmHrúbka: 3,6 mmLakované..
0,05€ Bez DPH:0,05€
Drevené dekoračné gombíky v tvare pasteliek, ktoré predstavujú domy. Využijete ich v technike scrapbooking. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Potlač je jednostranná. Gombíky sú balené v sáčiku. Neodporúčame ich prať.Rozmery: 25 x 29 mmHrúbka: 2,7 mmLakované..
0,08€ Bez DPH:0,08€
Drevené dekoračné gombíky majú tvar slona sú farebné a naviac oživené kytičkami.. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Motív je jednostranný. Gombíky sú balené v sáčiku. Neodporúčame ich prať.Rozmery: 28 x 30 mmHrúbka: 3 mmLakované..
0,20€ Bez DPH:0,20€
Drevené dekoračné gombíky v tvare slona, ktorý využijete v technike scrapbooking. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Potlač je jednostranná. Z druhej strany sú biele.Gombíky sú balené v sáčiku. Neodporúčame ich prať.Rozmery: 21 x 29 mmHrúbka: 3,9 mmLakované..
0,05€ Bez DPH:0,05€
Drevené gombíky majú tvar sovičiek sú farebné. Môžete s nimi ozdobiť rámčeky, želania, menovky, pozvánky, denníky a pod. Motív je jednostranný.Gombíky sú balené v sáčiku. Neodporúčame ich prať .Rozmery: 23 x 33 mmHrúbka: 2,3 mmLakované..
0,10€ Bez DPH:0,10€
Zobrazené 1 až 12 z 31 (3 stránok)