Menu
Your Cart

Bižutéria

Bižutéria
Zaujímavá brošňa v tvare kytičky na zatváracom špendlíku. V jednom balení dostanete 6 krásnych a decentných brošní. Brošne sú vyrobené z galvanovaného kovu. Budú sa vám skvele vynímať na večerných šatách, v klope saka či na elegantnom klobúčiku. Vďaka svojej farbe sú brošne dobre kombinovateľné s os..
1,21€ Bez DPH:1,21€
Veľmi nápadná brošňa v tvare mačky vynikne na každom odeve. Telo mačky je vybavené drobnými kamienkami zo skla. Výška brošne je 4 cm. Z rubovej strany je zatvárací špendlík.Šírka: 3,5 cmDĺžka: 4 cm..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Brošňa v tvare domáceho maznáčika je tým pravým darčekom pre ženu alebo dievča, ktorá má k týmto tvorom dobrý vzťah. Výška brošne je 4 cm. Brošňa je vybavená z rubu zatváracím špendlíkom.Šírka: 2,5 cmDĺžka: 4 cm..
2,95€ Bez DPH:2,95€
Elegantná kovová brošňa v podobe stromu je ozdobená plastovými perlami a brúsenými kamienkami, ktoré sa oslnivo lesknú. Na zadnej strane je špendlík s poistkou proti otvoreniu. Dĺžka špendlíka je 2 cm. V dnešnej dobe sa brošňa nosí celkom bežne napr. do práce, na obchodné rokovanie, atď. Tieto elega..
4,44€ Bez DPH:4,44€
Zaujímavá brošňa na zatváracom špendlíku je ozdobená sovičkou. Brošňa je vyrobená z kvalitného kovu vo farbe platiny. Môžete si ju pripnúť na kabelku i na oblečenie.Šírka: 2,5 cmDĺžka: 5 cmFarba kovu: platina..
1,11€ Bez DPH:1,11€
Zaujímavá brošňa v tvare vážky na zatváracom špendlíku. Motív malého motýlika je decentný, dobre sa kombinuje so širokou radou odevov. Zdôrazní vašu krásu a eleganciu. Brošne sú vyrobené z pevného kovu. Špendlík je vhodný pre hrubšie materiály, ako sú svetre, saká, klobúky, tašky a pod. Nehodia sa..
1,55€ Bez DPH:1,55€
Dĺžka pružného závesu je 30 mm, papierová cenovka je vo veľkosti 10x23 mm. Je ju možné využiť ako cenovku na menší tovar ako bižutériu, prstienky, a pod.Rozmery: 1,5 x 3,2 cm..
0,04€ Bez DPH:0,04€
Nápaditý dutinkový náramok využijete ku slávnostným i formálnym príležitostiam. Dutinka je naplnená plastovými brúsenými kamienkami. Vďaka ním je náramok ľahký a má oslnivé trblietanie. Ďalšou zaujímavosťou náramku je skryté magnetické zapínanie, ktoré je umiestnené vo vnútri štrasového koráliku. J..
1,98€ Bez DPH:1,98€
Guľatá hadia retiazka z kvalitnej nerezovej ocele sa teší veľkej obľube. Je univerzálna, hodí sa na akúkoľvek príležitosť. Je veľmi príjemná na nosenie, je skvelo ohybná, svojou štruktúrou pripomína telo hada. Môžete ho kombinovať s korálikmi s veľkým prievlakom, podľa skladby korálikov môže byť ka..
8,05€ Bez DPH:8,05€
Papierová krabička s efektným vzhľadom. Zdobia ju lurexová mašlička s kovovým leskom. Celý povrch je potiahnutý luxusným trblietavým papierom so zamatovou štruktúrou s designom drobných bodiek. Krabička je pevná, šperky v nej môžete trvalo uchovávať. Vo vnútri krabičky je klasická penová výplň, kt..
0,35€ Bez DPH:0,35€
Krútená retiazka sa zaraďuje medzi rokmi overenú klasiku a nemala by chýbať v žiadnej dámskej šperkovnici. Je elegantná, vynikne na nej krása akéhokoľvek prívesku, ale pôsobí efektne i bez nej. Skladá sa z článkov z kvalitnej nerezovej ocele, ktoré sú navzájom pospájané. Vďaka ním sa retiazka jem..
5,61€ Bez DPH:5,61€
Medailón sa dá roztvoriť a dá sa do neho umiestniť fotografia alebo iný obrázok, ktorý bude viditeľný skrz mriežkovanie.Rozmery prívesku: 2,6 x 2,6 cm..
2,23€ Bez DPH:2,23€
Zobrazené 1 až 12 z 25 (3 stránok)