Menu
Nákupný košík

Bižutéria

Bižutéria
Elegantná brošňa kolibrík je celá osadená trblietavými, brúsenými kamienkami. Zo zadnej strany má zatvárací špendlík.Efektne pôsobí nielen na odevoch, ale je vhodná aj na ozdobenie klobúkov, tašiek či na zopnutie šatky. Rozmery: 3 x 3,5 cmDĺžka špendlíka: 1,5 cmZloženie: bižutérny kov s galvanizácio..
4,19€ Bez DPH:4,19€
Náhrdelník s príveskami krížikov je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele. Atraktívne doplní váš každodenný outfit. Väčší krížik je osadený drobnými brúsenými kamienkami, ktoré sa pútavo trbliecu. Očková retiazka je kombinovaná so sklenenými brúsenými korálkami a guličkami z nerezovej ocele. Náhrdeln..
9,45€ Bez DPH:9,45€
Náhrdelník s príveskom krížika je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele. Atraktívne doplní váš každodenný outfit. Krížik je osadený drobnými brúsenými kamienkami, ktoré sa pútavo trbliecu. Očková retiazka je kombinovaná s brúsenými korálkami z nerezovej ocele. Náhrdelník s krížikom je obľúbeným a sym..
12,18€ Bez DPH:12,18€
Zaujímavá brošňa v tvare kytičky na zatváracom špendlíku. V jednom balení dostanete 6 krásnych a decentných brošní. Brošne sú vyrobené z galvanovaného kovu. Budú sa vám skvele vynímať na večerných šatách, v klope saka či na elegantnom klobúčiku. Vďaka svojej farbe sú brošne dobre kombinovateľné s os..
1,31€ Bez DPH:1,31€
Veľmi nápadná brošňa v tvare mačky vynikne na každom odeve. Telo mačky je vybavené drobnými kamienkami zo skla. Výška brošne je 4 cm. Z rubovej strany je zatvárací špendlík.Šírka: 3,5 cmDĺžka: 4 cm..
3,67€ Bez DPH:3,67€
Zaujímavá brošňa v tvare vážky na zatváracom špendlíku. Motív malého motýlika je decentný, dobre sa kombinuje so širokou radou odevov. Zdôrazní vašu krásu a eleganciu.Brošne sú vyrobené z pevného kovu. Špendlík je vhodný pre hrubšie materiály, ako sú svetre, saká, klobúky, tašky a pod. Nehodia sa n..
1,68€ Bez DPH:1,68€
Cenovka papierová 15x32mm s gumičkou
Najpredávanejší
Dĺžka pružného závesu je 30 mm, papierová cenovka je vo veľkosti 10x23 mm. Je ju možné využiť ako cenovku na menší tovar ako bižutériu, prstienky, a pod.Rozmery: 1,5 x 3,2 cm..
0,03€ Bez DPH:0,03€
Guľatá hadia retiazka z kvalitnej nerezovej ocele sa teší veľkej obľube. Je univerzálna, hodí sa na akúkoľvek príležitosť.Je veľmi príjemná na nosenie, je skvelo ohybná, svojou štruktúrou pripomína telo hada. Môžete ho kombinovaťs korálikmi s veľkým prievlakom, podľa skladby korálikov môže byť každ..
10,89€ Bez DPH:10,89€
Medailón sa dá roztvoriť a dá sa do neho umiestniť fotografia alebo iný obrázok, ktorý bude viditeľný skrz mriežkovanie.Rozmery prívesku: 2,6 x 2,6 cm..
2,77€ Bez DPH:2,77€
Kvalitné náušnice z nerezovej ocele sa hodia na každodenné nosenie. Skvelo doplní biznis štýl obliekanie, jeansovú módu i ležérne outfity. Z čelnej, pohľadovej strany sú ozdobené dvoma radami brúsených kamienkov, ktoré sa oslnivo trblietajú. Dajú sa roztvoriť, zapínajú sa zacvaknutím.Vonkajší prie..
10,47€ Bez DPH:10,47€
Kvalitné náušnice z nerezovej ocele sa hodia ku každodennému noseniu. Skvele doplní biznis štýl obliekania, jeansovu módu i ležérne outfity. Z čelnej, pohľadovej strany sú ozdobené brúsenými kamienkami. Prostredný kamienok je väčší, vďaka nemu sa náušnice pôsobivo trblietajú. Pôsobí veľmi decentným..
5,66€ Bez DPH:5,66€
Tieto náušnice, vyrobené z chirurgickej ocele, sú zaujímavé práve svojim designom. Ich jednoduchosť doplňuje sklenený kamienok. Náušnice majú vnútorný priemer 7 mm. Kamienok má priemer 7 mm.Priemer: 10 mmDĺžka: 20 mmNerezová oceľ..
7,64€ Bez DPH:7,64€
Zobrazené 1 až 12 z 15 (2 stránok)