Menu
Nákupný košík

Bižutéria

Bižutéria
Veľký drevený stojan slúži na prehľadné vystavenie šperkov. Je vhodný pre dámy, ktoré majú doma veľkú zbierku náušníc, náhrdelníkov aj náramkov. Stojan je obojstranný, pevný a stabilný. Má celkom 46 kovových háčikov. Horné 3 rady majú 5 háčikov, v spodných dvoch radách sú 4 háčiky. Rozmery podstavy ..
56,93€ Bez DPH:56,93€
Náhrdelník s príveskami obľúbeného listu stromu Ginkgo Biloba je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele. Na boku je ozdobený malou brúsenou korálkou. Skvele doplní váš každodenný outfit. Prívesky sú zavesené na jemnej očkovej retiazke, majú vysoký zrkadlový lesk. Náhrdelník bude skvelým darčekom pre k..
8,03€ Bez DPH:8,03€
Náhrdelník s príveskom krížika je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele. Atraktívne doplní váš každodenný outfit. Prívesok je zavesený na jemnej očkovej retiazke, má vysoký zrkadlový lesk. Náhrdelník je obľúbeným a symbolickým darčekom na ochranu.Retiazka sa zapína na karabínku a predlžovaciu retiazk..
6,85€ Bez DPH:6,85€
Náhrdelník s príveskami krížikov je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele. Atraktívne doplní váš každodenný outfit. Väčší krížik je osadený drobnými brúsenými kamienkami, ktoré sa pútavo trbliecu. Očková retiazka je kombinovaná so sklenenými brúsenými korálkami a guličkami z nerezovej ocele. Náhrdeln..
8,09€ Bez DPH:8,09€
Náhrdelník s príveskom krížika je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele. Atraktívne doplní váš každodenný outfit. Krížik je osadený drobnými brúsenými kamienkami, ktoré sa pútavo trbliecu. Očková retiazka je kombinovaná s brúsenými korálkami z nerezovej ocele. Náhrdelník s krížikom je obľúbeným a sym..
10,19€ Bez DPH:10,19€
Decentný náhrdelník s perlami je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele. Je univerzálnym doplnkom k akémukoľvek odevu.Koráliky sú navlečené na jemnej retiazke, majú pútavý perlový lesk. Náhrdelník je veľmi vkusný. Zapína sa na karabínku a adjustačnú retiazku.Tento výrobok neobsahuje ťažké kovy.Chirurg..
8,09€ Bez DPH:8,09€
Decentné náušnice s brúseným kamienkom sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele. Majú precízne prerezané detaily a vysoký zrkadlový lesk. Hodia sa i pre deti. Môžete ich využiť i ako doplnkové náušnice do druhej dierky.Puzeta má kovovú zarážku proti vypadnutiu.Rozmery: 7 x 9 mmNerezová oceľ..
4,01€ Bez DPH:4,01€
Mini náušnice so srdiečkami sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele. Sú pravým doplnkom pre ženy, ktoré majú radi decentné šperky, hodia sa aj pre deti. Môžete ich aj využiť ako doplnkové náušnice do druhej dierky. Majú vysoký zrkadlový lesk. Puzeta je s kovovou zarážkou proti vypadnutiu.Šírka: 4,5 ..
2,78€ Bez DPH:2,78€
Dva náhrdelníky pre najlepšie priateľky a priateľov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele. Prívesky majú tvar plochého rozpoleného srdca. Sú zavesené na jemnej retiazke z očiek a majú vysoký zrkadlový lesk. Darujte vašej spriaznenej duši „polovicu svojho srdiečka“ a noste spoločne tieto retiazky a..
7,96€ Bez DPH:7,96€
Zaujímavá brošňa v tvare kytičky na zatváracom špendlíku. V jednom balení dostanete 6 krásnych a decentných brošní. Brošne sú vyrobené z galvanovaného kovu. Budú sa vám skvele vynímať na večerných šatách, v klope saka či na elegantnom klobúčiku. Vďaka svojej farbe sú brošne dobre kombinovateľné s os..
1,19€ Bez DPH:1,19€
Veľmi nápadná brošňa v tvare mačky vynikne na každom odeve. Telo mačky je vybavené drobnými kamienkami zo skla. Výška brošne je 4 cm. Z rubovej strany je zatvárací špendlík.Šírka: 3,5 cmDĺžka: 4 cm..
3,14€ Bez DPH:3,14€
Brošňa v tvare domáceho maznáčika je tým pravým darčekom pre ženu alebo dievča, ktorá má k týmto tvorom dobrý vzťah. Výška brošne je 4 cm. Brošňa je vybavená z rubu zatváracím špendlíkom.Šírka: 2,5 cmDĺžka: 4 cm..
2,11€ Bez DPH:2,11€
Zobrazené 1 až 12 z 33 (3 stránok)