Menu
Nákupný košík

Svadobná dekorácia

Dekoračné srdce je skvelým doplnkom, ktorý vyzdvihne romantický okamžik každej svadby, výročia alebo Valentína. Je vyrobené z polystyrénu, na ktorom je nalepené načechrané perie. V hornej časti je pútko zo saténovej stuhy na pohodlné zavesenie. Dekorácia vynikne na svadobných autách, dverách či v sá..
4,23€ Bez DPH:4,23€
„Svetlá, kamera, klapka - akcia!" Filmová klapka je vernou kópiou svojej originálnej kolegyne, ktorú používajú profesionáli. Môžete na ňu písať kriedou, ktorú potom jednoducho umyjete vlhkou handričkou. Či už klapku využijete na tvorbu domácich videí alebo vo fotokrúžku na svadbe a plese, vždy vám s..
6,39€ Bez DPH:6,39€
Filigránová krabička vás očarí svojim vintage vzhľadom. Design na stranách je precízne vyrezávaný laserom. Papierové krabičky sa veľmi často využívajú pri svadbách, kedy slúžia k uschovaniu malých drobností a sladkostí pre svadobných hostí (svadobné mandle, pralinky, luxusné čokoládky, bonbónov a ..
0,56€ Bez DPH:0,56€
Luxusná papierová krabička je vyrobená z perleťového papiera. Jej povrch zdobí jemný reliéf. V hornej časti sú vyseknuté otvory, ktorými sa prevlečie stuha na zaviazanie.Krabičku využijete na zabalenie menších darčekov alebo na svadobnú výslužku.Krabičku dodávame v rozloženom stave (23,3 x 25 cm). Z..
0,90€ Bez DPH:0,90€
Luxusná papierová krabička je ozdobená glitrami s motívmi kvetov a vyseknutými otvormi na uviazanie saténovou stuhou. Krabičku využijete najmä na svadobnú výslužku, ktorú si odnesú vaši hostia po skončení hostiny. Môžete do nej uložiť tiež svadobné koláče, ponúkané pred svadbou. Vnútrajšok krabičky ..
1,22€ Bez DPH:1,22€
Ozdoba sa používa prevažne ako svadobná dekorácia. Perličky a srdiečka sú na silóne pevne pripevnené. Balenie: 2 m..
0,31€ Bez DPH:0,31€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)