Menu
Nákupný košík

Náradie a potreby

Papierové visačky s otvormi sú vhodné na všetky druhy náušníc. Môžete na ne písať.Rozmery: 5 x 6,5 cmPriemer otvoru: 1,8; 5,8 mm..
0,11€ Bez DPH:0,11€
Na šperkovú kartu prírodného vzhľadu môžete umiestniť sadu šperkov - náhrdelník a náušnice. Povrch karty je hladký, vyniknú na nej najmä cínované šperky, tiffany, drôtované, z kameňov i obyčajných korálikov. Šperky vystavené na karte vyzerajú veľmi efektne a profesionálne. Karta sa vkladá do priehľ..
0,21€ Bez DPH:0,21€
Karta prírodného odtieňu zvýrazní krásu a eleganciu bižutérie. Na kartách vynikne bižutéria zo striebra, zlata, medi, ale i chirurgickej ocele.Rozmery karty: 40 x 50 mmRozmery sáčika: 50 x 110 mmVnútorné rozmery sáčika: 50 x 67 mm..
0,04€ Bez DPH:0,04€
Na bižutérnu kartu môžete zavesiť náušnice. Karty majú biely alebo čierny povrch. Súčasťou karty je i sáčok. Sáčok dodávame v preloženom stave (zložený na polovicu), na sáčku môže vzniknúť ohyb, ktorý sa časom vyrovná - nemá to vplyv na jeho funkčnosť.Rozmery karty: 40 x 50 mmRozmery sáčka: 49 x 11..
0,05€ Bez DPH:0,05€
Sada obsahuje guľaté ketlovacie kliešte, štípacie kliešte a polguľaté ploché kliešte. Všetko je v praktickej krabičke. Ketlovacími kliešťami zhotovíte najmenší krúžok priemer 1,66 mm, najväčší 4,86 mm. Ploché kliešte sú vo vnútri hladké.Vzhľadom k technológii finálnej povrchovej úpravy odporúčame..
19,45€ Bez DPH:19,45€
Praktické kliešte 2 v 1. V prednej časti majú zúbky, v zadnej sú ostré štípacie čeľuste. Prednú časť s malými zúbkami môžete použiť na zatláčanie rokajlu, k uzatvoreniu koncovky na kožu, k práci so spojovacím krúžkom apod. Špička klieští je dostatočne tenká k otváraniu bižutérnych komponentov, ako..
5,04€ Bez DPH:5,04€
Štípacie kliešte nájdu svoje využitie pri ketlovaní šperkov na strihanie drôtikov. Vzhľadom k technológii finálnej povrchovej úpravy odporúčame pred prvým použitím čeľuste otrieť do papierového servítka. Veľkosť: 11 cm..
5,71€ Bez DPH:5,71€
Kliešte majú úzku špičku, takže sa s nimi dobre pracuje, dokážete otočiť i veľmi malé očko, vďaka čomu bude šperk vyzerať jemne a decentne. Výhodou týchto klieští je tiež to, že čeľuste priliehajú k sebe po celej dĺžke, takže viete tvoriť i pružinky alebo veľké očká. Rukoväte klieští sú nekĺzavé, pr..
4,28€ Bez DPH:4,28€
Skladacia lupa pre slabý zrak. Vykreslovacie merítko základne môže byť použité k meraniu skutočnej veľkosti objektov.S dvoma svietiacimi LED žiarovkami môže tiež byť používaná v bežnej prevádzke za nedostatočného slnečného svetla.S 3 AAA batériami vydrží svietiť viac ako 10 hodín v kuse.Tri ..
16,92€ Bez DPH:16,92€
Sada klieští na bižutériu a iné kreatívne činnosti obsahuje 3 základné druhy klieští - guľaté ketlovacie, štípacie a polo guľaté ploché kliešte. Ketlovacie kliešte využijete na výrobu kovových krúžkov, štípacie kliešte sa hodia na prestrihnutie drôtu a oceľových laniek, skrátenie ketlovacích ihiel a..
13,52€ Bez DPH:13,52€
Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)