Menu
Nákupný košík

Kovová, drevená a sklenená dekorácia

Drevené vtáčiky využijete na ozdobenie vencov, krabičiek, kvetináčov alebo stolov. Môžete ich tiež zavesiť na vetvičky vo váze. V balení nájdete 2 druhy vtáčikov, ktorých rozmery sú 25 x 30 mm a 35 x 42 mm.Rozmery: 35 x 42 mmBalenie: 24 ks..
4,20€ Bez DPH:4,20€
3D dekorácia, ktorá zachytí atmosféru vášho domova. Písmená sú vyrobené z dreva, na výšku majú 11 cm, hrúbka je 1,2 cm. Sú vhodné k postaveniu, z rubu nemajú samolepku. Na stenu ich môžete prichytiť pomocou obojstrannej lepiacej pásky. Sú v bielej farbe.Výška: 11 cmHrúbka: 1,2 cm..
3,75€ Bez DPH:3,75€
3D dekoráciu "Mr & Mrs" využijete na svadbe a potom doladí vaše spoločné bývanie. Je vhodná k postaveniu, nápisy nemajú z rubu samolepku. Na stenu ju môžete prichytiť pomocou obojstrannej lepiacej pásky.Šírka celého nápisu je 40 cm.Výška: 8,5 cmHrúbka: 2 cm..
5,62€ Bez DPH:5,62€
Drevený nápis podľa vášho výberu? Vyskladáme vám ho z drevených písmen a máte vlastnú 3D dekoráciu. 3D písmená využijete ako štýlovú dekoráciu v domácnosti, na párty i na svadbe. Sú vhodné k postaveniu, z rubu nemajú samolepku. Na stenu ich môžete prichytiť pomocou obojstrannej lepiacej pásky. P..
0,22€ Bez DPH:0,22€
Drevený nápis podľa vášho výberu? Vyskladáme vám ho z bielych drevených písmen a máte vlastnú 3D dekoráciu nielen do bytu. Písmena sú vyrobené z dreva, na výšku majú 8 cm, hrúbku 1,2 cm. Sú vhodné k postaveniu, z rubu nemajú samolepku. Na stenu ich môžete prichytiť pomocou obojstrannej lepiacej pásk..
1,34€ Bez DPH:1,34€
Drevená tabuľka má nie iba dekoratívne, ale hlavne praktické využitie. Je ladená do štýlu vintage a zaujme vás ich pôsobivo vyrezávaný okraj. Vďaka pripevnenému stojanu v zadnej časti sa priamo ponúka použitie tabuľky ako menovky, vizitky či cenovky. Upúta tiež na svadbe u jedálenských stolov alebo ..
1,33€ Bez DPH:1,33€
Drevenú tabuľku zdobí jednostranný nápis "hand made". Po stranách tabuľky sú dierky (Ø2 mm), ktorými je možné prevliecť šnúru alebo stuhu. Ceduľky môžete našiť ako štítok na ručne robené výrobky, napríklad tašky, puzdrá alebo ozdobné kvetináče. Sú vhodné tiež na výrobu náramkov v kombinácii s koráli..
0,20€ Bez DPH:0,20€
Drevené vločky sú pôsobivou zimnou dekoráciou. Ich povrch je lakovaný.Využijete ich na aranžovanie, napr. sviatočného stolu, hodia sa na prilepenie na vianočné vence a podobné dekorácie. Môžete ich nalepiť na drevené štipce. Hodia sa i na techniku scrapbooking, kde s nimi môžete ozdobiť želania, al..
0,21€ Bez DPH:0,21€
Drevené vločky sú pôsobivou zimnou dekoráciou. Ich povrch je lakovaný.Využijete ich na aranžovanie, napr. sviatočného stolu, hodia sa na prilepenie na vianočné vence a podobné dekorácie. Môžete ich nalepiť na drevené štipce. Hodia sa i na techniku scrapbooking, kde s nimi môžete ozdobiť želania, al..
0,30€ Bez DPH:0,30€
Drevená vtáčia búdka sa stane skvelou ozdobou kuchyne, terasy, balkóna a pod. Má pútko na zavesenie. Dovnútra si môžete skrývať drobné mince.Celá je vyrobená z drevenej preglejky. Môžete ju použiť ako samostatnú dekoráciu alebo ozdobiť technikou scrapbooking či decoupage. Dá sa domaľovať podľa vlast..
3,23€ Bez DPH:3,23€
Drevené dekorácie v tvare listov poslúžia na ozdobu vencov, ikebán, vázičiek a vetvičiek. Oko môžete využiť ako otvor na zavesenie šnúrky.Dekorácie je možné prilepiť lepidlom či obojstrannou lepiacou páskou. Môžete si ich i domaľovať. Svoje využitie nájdu i v technike scrapbooking na ozdobu pohľadní..
0,26€ Bez DPH:0,26€
Drevené písmena v krabici zobrazujú celú abecedu. Môžete ich použiť ako zábavnú učebnú pomôcku, hodia sa k nalepovaniu na blahoželania, môžete s nimi ozdobiť dvere detskej izby apod. Z rubu nemajú samolepku, k prichyteniu môžete použiť obojstrannú lepiacu pásku alebo tekuté lepidlo. Abeceda i krabi..
6,44€ Bez DPH:6,44€
Zobrazené 1 až 12 z 46 (4 stránok)