Menu
Your Cart

Polystyrénové polotovary

Vhodné k aranžovaniu rôznych aranžmánov z peria, papiera, saténových ruží, korenia a pod. Saténové ružičky prilepte tavnou pištoľou jednu vedľa druhej, nezabudnite na pútko a nápaditý doplnok je na svete. Priemer: 10 cm..
0,61€ Bez DPH:0,61€
Polystyrénové korpusy sú jednou zo základných aranžérskych potrieb. Používa sa ako základ pre obalenie slamou pre veľkonočné a jesenné dekorácie, na Vianoce je základom vianočných ozdôb...Priemer: 20 cm..
4,64€ Bez DPH:4,64€
Polystyrénové korpusy sú jednou zo základných aranžérskych potrieb. Oviňte ich stuhami s potlačou, ozdobte sezónnymi dekoráciami a dominanta stola alebo dvier je na svete. Ale to rozhodne nie je všetko, polystyrénový korpus sa používa ako základ pre obalenie slamou pre veľkonočné a jesenné dekorác..
0,18€ Bez DPH:0,18€
Polystyrénové korpusy sú jednou zo základných aranžérskych potrieb. Oviňte ich stuhami s potlačou, ozdobte sezónnymi dekoráciami a dominanta stola alebo dverí je na svete. Ale to rozhodne nieje všetko, polystyrénový korpus sa používa ako základ pre obalenie slamou pre veľkonočné a jesenné dekoráci..
1,31€ Bez DPH:1,31€
Polystyrénová vločka je skvelým pomocníkom pri tvorbe dekorácií, ktoré navodia tú pravú zimnú atmosféru. Jej povrch je tvarovaný, nádherne vynikne, keď sa ozdobí glitrami, maľbou alebo technikou decoupage. Vločka sa hodí na ozdobenie stromčeku, využijete ju na skrášlenie vencov, dekoračných truhlíc..
0,21€ Bez DPH:0,21€
Polystyrénové vajce je skvelé na veľkonočné dekorácie. Využijete ho na nešitý patchwork i k pomaľovaniu farbami.Priemer: 6 cmVýška: 8 cm..
0,44€ Bez DPH:0,44€
Polystyrénový veniec využijete k aranžovaniu jesenných, vianočných i veľkonočných dekorácií. Môžete ho ozdobiť stuhami alebo umelými rastlinami a plodmi. Skvele sa na ňom využije technika nešitého patchworku.Vnútorný priemer: 29 cmVonkajší priemer: 39 cm..
2,34€ Bez DPH:2,34€
Polystyrénový veniec je vhodný k aranžovaniu. Môžete ho ozdobiť stuhami alebo umelými rastlinami a plodmi a vytvoriť si originálne jesenné, vianočné či veľkonočné dekorácie.Vnútorný priemer: 10 cmVonkajší priemer: 15 cm..
0,89€ Bez DPH:0,89€
Polystyrénová vločka bude vaším pomocníkom pri tvorbe dekorácií, ktoré cez zimné mesiace dokonalo dotvoria tú správnu atmosféru. Na vločku môžete nalepiť alebo pripichnúť látku, rôzne korálky, rôznofarebné organzy – čo len vaša fantázia dokáže vymyslieť.Priemer vločky: 19,5 cm..
0,70€ Bez DPH:0,70€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)