Menu
Nákupný košík

Komponenty na bižutériu

Kvalitná francúzska spona je vyrobená z bižutérneho kovu. Vo vlasoch pevne drží. Je určená k ďalšiemu zdobeniu. Často sa spony ozdobujú rôznymi korálikmi, ktoré sa navliekajú na tenký drôtik . Potom ich omotávame o vrchnú časť spony, čím vytvárame celkový vzhľad podľa svojich predstáv. Horná strana ..
0,53€ Bez DPH:0,53€
Ketlovacie nity s dokonalým ukončením. Každý korálik, ktorý teraz naketlujete, bude mať na konci finálnu bodku, ktorá završuje bezchybný dojem. Ozdobná hlavička má 1x1mm. Nity sú vyrobené z mäkkého materiálu, vplyvom toho je tvar niektorých nitov nerovný a ohnutý. Je ich však možné bez problému na..
0,04€ Bez DPH:0,04€
Čelenky patria k najženskejším módnym doplnkom, ktorý nosia ako krátkovlasé, tak aj dlhovlasé ženy.Máme pre Vás v ponuke základ čeleniek k ďalšiemu zdobeniu.Tipy ku skrášleniu čelenky:- je ich možné omotať tenkým drôtom a korálikmi- pomocou drôtu a blýskavých korálikov vytvoriť princeznovsky bohatú..
0,92€ Bez DPH:0,92€
Kovový polotovar určený k výrobe záložky do knihy. Je celkom na vás, ako si záložku dotvoríte. Na závesné očko môžete pripevniť retiazku s naketlovanými korálikmi, prívesky z fimo hmoty, kovu či dreva. Alebo môžete priviazať kúsok stužky alebo bavlnky. Záleží úplne na vašej fantázii a vkuse. Záložka..
0,80€ Bez DPH:0,80€
Kovový polotovar určený k výrobe záložky do knihy. Je celkom na vás, ako si záložku dotvoríte. Ak si želáte menšiu záložku, stačí k očku pripevniť napr. stužku, korálky, prívesok. Ak chcete väčšiu záložku, vystrihnite pruh z pevnej látky, alebo tvrdého papiera, na ktorý upevníte toto pierko pomocou..
1,12€ Bez DPH:1,12€
Klasická karabínka z chirurgickej ocele.Šírka: 6 mmVýška: 11 mmPrievlak: 1,2 mmNerezová oceľ..
0,64€ Bez DPH:0,64€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)