Menu
Nákupný košík

Komponenty na bižutériu

Afroháčiky z pravého striebra Ag 925.Sú najobľúbenejšie a najpoužívanejšie náušnicové zapínanie. Zakončujú sa puzetou, aby náušnice nevypadli z ucha. Na háčiky môžete zavesiť koráliky s pomocou ketlovacích ihiel.Afroháčiky sú ozdobené pružinkou a guličkou. Vďaka tvarovaného profilu v hornej časti sú..
1,32€ Bez DPH:1,32€
Rozmery:tyčinka 3 x 25mmkrúžok Ø15mm (vnútorný Ø10mm) rozmer s očkom 15 x 20 mm..
0,57€ Bez DPH:0,57€
Zaujímavá kovová šlupňa, ktorú ju možné použiť na zavesenie prívesku na retiazku, šnúrku či remienok. Prívesok umiestníte medzi roztvorenú časť a kliešťami stlačíte k sebe. Šlupňa meria bez očka 5x16mm.Rozmery: 5 x 21 mm..
0,24€ Bez DPH:0,24€
Kvalitná francúzska spona je vyrobená z bižutérneho kovu. Vo vlasoch pevne drží. Je určená k ďalšiemu zdobeniu. Často sa spony ozdobujú rôznymi korálikmi, ktoré sa navliekajú na tenký drôtik . Potom ich omotávame o vrchnú časť spony, čím vytvárame celkový vzhľad podľa svojich predstáv. Horná strana ..
0,38€ Bez DPH:0,38€
Kompletná ukončovacia sada na zapnutie je ideálna na rýchle ukončenie vášho šperku ako sú náhrdelníky alebo náramky. Koncovky sú vlepovacie, vhodné na vlepenie šnúrok, koží a pod. Pri prvom použití odporúčame karabínku otvoriť pomocou klieští, môže byť zatuhlá.Vnútorný priemer koncovky: 2,9 mmRozme..
0,58€ Bez DPH:0,58€
Magnetické zapínanie s očkom je vhodné k výrobe náhrdelníkov a náramkov. K očku môžete pomocou ketlovacej ihly pripojiť kaplík. Vďaka koncovému očku sa hodí pre viacradové návleky z bižutérneho lanka alebo silonu zabezpečených zamačkávacím rokajlom. Magnet je dostatočne silný. Jeho veľkou výhodou op..
1,30€ Bez DPH:1,30€
Slúži k zakončeniu náramkov a náhrdelníkov. Návlekový materiál prevlečieme valčekom a zakončíme zamačkávacím rokajlom, uzlíkom alebo malým korálkom. Rozmery: 5 x 5 mmPrievlak: max. 1 mm..
0,65€ Bez DPH:0,65€
Vlepovacie magnetické zapínanie je vhodné k výrobe náhrdelníkov a náramkov najmä zo šnúrok, modistických dutiniek alebo iného textilného materiálu. Vnútorný priestor pre vlepenie má priemer 8 mm, hĺbku 9 mm. Magnet je dostatočne silný. Jeho veľkou výhodou oproti klasickým karabínkam je ľahká manipul..
0,96€ Bez DPH:0,96€
Manžetové gombíky s lôžkom. Do lôžka môžete vlepiť kabošon. Alebo lôžko zalejete krištáľovou živicou. Steny lôžka sú mierne vypuklé, živica bude skvelo držať. Do živice môžete zaliať napr. trblietka či drobné koráliky. Alebo do lôžka vlepte obrázok a naň následne živicu nalejte. Priemer: 14 mm..
1,24€ Bez DPH:1,24€
Náušnicové zapínanie je s miskou o priemere 8 mm, ktorá slúži k nalepeniu korálikov. Náušnice majú uzatvorené mechanické zapínanie.Priemer lôžka: 8 mmHĺbka lôžka: 2 mmŠírka: 12 mmVýška: 20 mmFarba: strieborná..
0,30€ Bez DPH:0,30€
Ketlovacie nity s dokonalým ukončením. Každý korálik, ktorý teraz naketlujete, bude mať na konci finálnu bodku, ktorá završuje bezchybný dojem. Ozdobná hlavička má 1x1mm. Nity sú vyrobené z mäkkého materiálu, vplyvom toho je tvar niektorých nitov nerovný a ohnutý. Je ich však možné bez problému na..
0,03€ Bez DPH:0,03€
Nity s ozdobnou hlavičkou využijete najmä k výrobe náušníc. Miesto jednoduchej hlavičky sú na konci zdobené pologuličky s venčekom. S týmito bižutérnymi nitmi stačí naketlovať jeden jediný korálik. Vytvoríte úžasné prívesky, ktoré využijete na náušnice, náhrdelníky i náramky.Celková dĺžka: 54 mmPri..
0,32€ Bez DPH:0,32€
Zobrazené 1 až 12 z 20 (2 stránok)