Menu
Nákupný košík

Komponenty na bižutériu

Afroháčiky z pravého striebra Ag 925.Sú najobľúbenejšie a najpoužívanejšie náušnicové zapínanie. Zakončujú sa puzetou, aby náušnice nevypadli z ucha. Na háčiky môžete zavesiť koráliky s pomocou ketlovacích ihiel.Afroháčiky sú ozdobené pružinkou a guličkou. Vďaka tvarovaného profilu v hornej časti sú..
1,86€ Bez DPH:1,86€
Manžetové gombíky s lôžkom. Do lôžka môžete vlepiť kabošon. Alebo lôžko zalejete krištáľovou živicou. Steny lôžka sú mierne vypuklé, živica bude skvelo držať. Do živice môžete zaliať napr. trblietka či drobné koráliky. Alebo do lôžka vlepte obrázok a naň následne živicu nalejte. Priemer: 14 mm..
1,38€ Bez DPH:1,38€
Ketlovacie nity s dokonalým ukončením. Každý korálik, ktorý teraz naketlujete, bude mať na konci finálnu bodku, ktorá završuje bezchybný dojem. Ozdobná hlavička má 1x1mm. Nity sú vyrobené z mäkkého materiálu, vplyvom toho je tvar niektorých nitov nerovný a ohnutý. Je ich však možné bez problému na..
0,04€ Bez DPH:0,04€
Čelenky patria k najženskejším módnym doplnkom, ktorý nosia ako krátkovlasé, tak aj dlhovlasé ženy.Máme pre Vás v ponuke základ čeleniek k ďalšiemu zdobeniu.Tipy ku skrášleniu čelenky:- je ich možné omotať tenkým drôtom a korálikmi- pomocou drôtu a blýskavých korálikov vytvoriť princeznovsky bohatú..
0,96€ Bez DPH:0,96€
Kovový polotovar určený k výrobe záložky do knihy. Je celkom na vás, ako si záložku dotvoríte. Ak si želáte menšiu záložku, stačí k očku pripevniť napr. stužku, korálky, prívesok. Ak chcete väčšiu záložku, vystrihnite pruh z pevnej látky, alebo tvrdého papiera, na ktorý upevníte toto pierko pomocou..
1,17€ Bez DPH:1,17€
Klasická karabínka z chirurgickej ocele.Šírka: 6 mmVýška: 11 mmPrievlak: 1,2 mmNerezová oceľ..
0,67€ Bez DPH:0,67€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)