Menu
Your Cart

Komponenty na bižutériu

Zaujímavá kovová šlupňa, ktorú ju možné použiť na zavesenie prívesku na retiazku, šnúrku či remienok. Prívesok umiestníte medzi roztvorenú časť a kliešťami stlačíte k sebe. Šlupňa meria bez očka 5x16mm.Rozmery: 5 x 21 mm..
0,24€ Bez DPH:0,24€
Kompletná ukončovacia sada na zapnutie je ideálna na rýchle ukončenie vášho šperku ako sú náhrdelníky alebo náramky. Koncovky sú vlepovacie, vhodné na vlepenie šnúrok, koží a pod. Pri prvom použití odporúčame karabínku otvoriť pomocou klieští, môže byť zatuhlá.Vnútorný priemer koncovky: 2,9 mmRozme..
0,58€ Bez DPH:0,58€
Magnetické zapínanie s očkom je vhodné k výrobe náhrdelníkov a náramkov. K očku môžete pomocou ketlovacej ihly pripojiť kaplík. Vďaka koncovému očku sa hodí pre viacradové návleky z bižutérneho lanka alebo silonu zabezpečených zamačkávacím rokajlom. Magnet je dostatočne silný. Jeho veľkou výhodou op..
1,30€ Bez DPH:1,30€
Slúži k zakončeniu náramkov a náhrdelníkov. Návlekový materiál prevlečieme valčekom a zakončíme zamačkávacím rokajlom, uzlíkom alebo malým korálkom. Rozmery: 5 x 5 mmPrievlak: max. 1 mm..
0,65€ Bez DPH:0,65€
Vlepovacie magnetické zapínanie je vhodné k výrobe náhrdelníkov a náramkov najmä zo šnúrok, modistických dutiniek alebo iného textilného materiálu. Vnútorný priestor pre vlepenie má priemer 8 mm, hĺbku 9 mm. Magnet je dostatočne silný. Jeho veľkou výhodou oproti klasickým karabínkam je ľahká manipul..
0,96€ Bez DPH:0,96€
Manžetové gombíky s lôžkom. Do lôžka môžete vlepiť kabošon. Alebo lôžko zalejete krištáľovou živicou. Steny lôžka sú mierne vypuklé, živica bude skvelo držať. Do živice môžete zaliať napr. trblietka či drobné koráliky. Alebo do lôžka vlepte obrázok a naň následne živicu nalejte. Priemer: 14 m..
1,26€ Bez DPH:1,26€
Záložka do knihy je dekoračný prvok, ktorý má i praktickú stránku. Môžete si ju vlastnoručne ozdobiť podľa svojej fantázie. Stane sa súčasťou vašej knihovne.Rozmery: 10 x 120 mm..
1,26€ Bez DPH:1,26€
Kovový polotovar určený k výrobe záložky do knihy. Je celkom na vás, ako si záložku dotvoríte. Na závesné očko môžete pripevniť retiazku s naketlovanými korálkami, príveskami z fimo hmoty, kovu či dreva, alebo priviažte kúsok stužky alebo bavlnky. Záleží celkom na vašej fantázii a vkuse. Záložka j..
2,03€ Bez DPH:2,03€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)