Menu
Nákupný košík

Nožnice a nožiarsky tovar

Nožnice majú ostrie s mikrozúbkami, ktoré pridržujú látku a vďaka nim sa tak lepšie a presnejšie strihá. Nožnice sú určené na ľahké látky, ale taktiež na kože a koženky.Dĺžka ostria: 8 cmCelková dĺžka: 21 cm (8")MikrozúbkyPlastová rukoväť..
5,00€ Bez DPH:5,00€
Nožnice majú ostrie s mikrozúbkami, ktoré pridržujú látku a vďaka nim sa tak lepšie a presnejšie strihá. Sú vhodné na ľahké látky, ale taktiež na kože a koženky.Dĺžka ostria: 10 cmCelková dĺžka: 25 cm (10")MikrozúbkyPlastová rukoväť..
5,52€ Bez DPH:5,52€
Cvakačky slúžia na rýchle a presné odstrihnutie vyšívacích nitiek, vlákien a priadze. Nožničky sú veľmi ostré až po špičku, takže ich využijete všade, kde chcete docieliť milimetrovo presné odstrihnutie. Pre zachovanie kvality sú nožničky potreté olejom, preto ich odporúčame pred prvým použitím utri..
1,41€ Bez DPH:1,41€
Ostrič značky Fiskars vráti nožniciam presnú reznú hranu. Je vhodný pre pravoruké aj ľavoruké nožnice.Rozmery: 3,7 x 5 cm..
6,15€ Bez DPH:6,15€
Nožnice Fiskars vám uľahčia a spohodlnia prácu pri strihaní. Fungujú na podobnom princípe ako cvakačky. Pri práci zovriete rukoväť a striháte, pružina jemne nožnice roztvorí, príjemná rukoväť poskytuje pohodlie. Nožnice sú vhodné pre pravákov aj ľavákov a využijete ich aj na bonsaje. Čepele majú zám..
25,72€ Bez DPH:25,72€
Cvakačky dĺžka 10 cm celokovové
Najpredávanejší
Nožnice cvakačky slúžia k rýchlemu a presnému odstrihnutiu vyšívacích nitiek, vlákien a priadze. Využijete ich pri nastrihávaní švíkov, oblúkových zošití, aby látka správne držala tvar. Nožnice sú veľmi ostré až po špičku, takže ich využijete všade, kde chcete docieliť na milimeter presné odstrihnu..
1,88€ Bez DPH:1,88€
Nožnice dĺžka 20 cm
Najpredávanejší
Kvalitné nožnice majú plastovú rukoväť na pohodlné držanie. Sú vhodné na strihanie rôznych druhov textílií a papiera. Môžete sa spoľahnúť na ich ostrosť a presnosť pri strihaní.Dĺžka: 20 cmPlastová rukoväť..
2,70€ Bez DPH:2,70€
Nožnice entlovacie dĺžka 23 cm oblúčiky Nožnice entlovacie dĺžka 23 cm oblúčiky
Najpredávanejší
Entlovacie nožnice majú po vnútorných stranách čepelí zúbky, ktorými po ustrhnutí látky, papiera i čalúnenia vytvoríte zúbkovaný okraj. Nožnice sú určené na všetky druhy látok, ktoré môžete strihať klasickými nožnicami. Dĺžka ostria: 7,5 cmCelková dĺžka: 23 cm (9")Plastová rukoväť..
23,63€ Bez DPH:23,63€
Univerzálne nožnice sú veľmi kvalitné. Ich plastová rukoväť sa pohodlne drží. Vďaka mikrozúbkom, ktoré nožnice majú, sú vhodné na strihanie tenkých materiálov (látka pri strihaní nekĺže).Dĺžka ostria: 7 cmCelková dĺžka: 16 cm (6")Plastová rukoväťMikrozúbky..
10,46€ Bez DPH:10,46€
Univerzálne nožnice sú veľmi kvalitné. Ich plastová rukoväť sa pohodlne drží. Vďaka mikrozúbkom, ktoré nožnice majú, sú vhodné na strihanie tenkých materiálov (látka pri strihaní nekĺže).Dĺžka ostria: 8 cmCelková dĺžka: 21 cm (8")Plastová rukoväťMikrozúbky..
16,20€ Bez DPH:16,20€
Nožnice Solingen dĺžka 24,5 cm
Najpredávanejší
Univerzálne nožnice sú veľmi kvalitné. Ich plastová rukoväť sa pohodlne drží. Vďaka mikrozúbkom, ktoré nožnice majú, sú vhodné na strihanie tenkých materiálov (látka pri strihaní nekĺže).Dĺžka ostria: 11 cmCelková dĺžka: 24,5 cm (10")Plastová rukoväťMikrozúbky..
19,52€ Bez DPH:19,52€
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)