Menu
Your Cart

Nožnice a nožiarsky tovar

Nožnice cvakačky slúžia k rýchlemu a presnému odstrihnutiu vyšívacích nitiek, vlákien a priadze. Využijete ich pri nastrihávaní švíkov, oblúkových zošití, aby látka správne držala tvar. Nožnice sú veľmi ostré až po špičku, takže ich využijete všade, kde chcete docieliť na milimeter presné odstrihnu..
1,22€ Bez DPH:1,22€
Kvalitné nožnice majú plastovú rukoväť na pohodlné držanie. Sú vhodné na strihanie rôznych druhov textílií a papiera. Môžete sa spoľahnúť na ich ostrosť a presnosť pri strihaní.Dĺžka: 20 cmPlastová rukoväť..
1,09€ Bez DPH:1,09€
Nožnice s plastovou rukoväťou pre pohodlné držanie. Sú vhodné na strihanie rôznych druhov textílií a papiera. Môžete sa spoľahnúť na ich ostrosť a presnosť pri strihaní.Dĺžka: 25 cmPlastová rukoväť..
3,68€ Bez DPH:3,68€
Entlovacie nožnice majú po vnútorných stranách čepelí zúbky, ktorými po ustrhnutí látky, papiera i čalúnenia vytvoríte zúbkovaný okraj. Nožnice sú určené na všetky druhy látok, ktoré môžete strihať klasickými nožnicami. Dĺžka ostria: 7,5 cmCelková dĺžka: 23 cm (9")Plastová rukoväť..
19,79€ Bez DPH:19,79€
Univerzálne nožnice sú veľmi kvalitné. Ich plastová rukoväť sa pohodlne drží. Vďaka mikrozúbkom, ktoré nožnice majú, sú vhodné na strihanie tenkých materiálov (látka pri strihaní nekĺže).Dĺžka ostria: 7 cmCelková dĺžka: 16 cm (6")Plastová rukoväťMikrozúbky..
8,20€ Bez DPH:8,20€
Univerzálne nožnice sú veľmi kvalitné. Ich plastová rukoväť sa pohodlne drží. Vďaka mikrozúbkom, ktoré nožnice majú, sú vhodné na strihanie tenkých materiálov (látka pri strihaní nekĺže).Dĺžka ostria: 8 cmCelková dĺžka: 21 cm (8")Plastová rukoväťMikrozúbky..
15,08€ Bez DPH:15,08€
Univerzálne nožnice sú veľmi kvalitné. Ich plastová rukoväť sa pohodlne drží. Vďaka mikrozúbkom, ktoré nožnice majú, sú vhodné na strihanie tenkých materiálov (látka pri strihaní nekĺže).Dĺžka ostria: 11 cmCelková dĺžka: 24,5 cm (10")Plastová rukoväťMikrozúbky..
17,40€ Bez DPH:17,40€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)