Menu
Your Cart

Textilná galantéria

Textilná galantéria
Vhodné na výrobu náhrdelníkov, náušníc, závesov na kľúče a mobil. V balení je mix farieb.Priemer: 10 - 13 mm..
0,01€ Bez DPH:0,01€
Malé bambuľky pôsobia hravým dojmom. V strede sú stiahnuté priadzou. Bambuľky sú vhodné na výrobu náhrdelníkov, náušníc alebo príveskov na kľúče a mobil. Môžete si s nimi i originálne ozdobiť čiapku, šál, sveter alebo kabelky. V balení je farebný mix 100 ks bambuliek.Priemer: 1,5 cm..
0,01€ Bez DPH:0,01€
Mix bavlnených čipiek oceníte na rôzne dekoračné účely. Čipky sú vhodné k olemovaniu vankúšov, obrusov, dečiek a odevov. Môžete ich tiež použiť ako dekoráciu na krabičky, blahoželania k narodeninám či na svadobné oznámenia. Čipka môže mať v návine 2 až 4 prestrihy. V jednej sade sú 3 cievky a na kaž..
3,29€ Bez DPH:3,29€
Bavlnená paličkovaná čipka pôsobí romanticky. Na jednej strane je zakončená jemnými vlnkami. Odporúčame ju žehliť cez tkaninu. Čipku môžete použiť na olemovanie dečiek alebo obrusov, ďalej je možné s ňou vyzdobiť vankúše, oblečenie, ako blúzky, šaty, sukne, a iné. Využijú ju i priaznivci scrapbookin..
0,88€ Bez DPH:0,88€
Bavlnená madeira je kvalitná a veľmi príjemná na dotyk. Zdobí ju dierkovaná výšivka. Madeiru využijete na ozdobenie detských zavinovačiek, vankúšov a obrusov. Je vhodná tiež k našitiu na blúzky, sukne i ľudové kroje. Šírka nevyšívanej časti sa môže mierne líšiť (±10%).Šírka: 55 mmŠírka vzoru: 28 mmN..
1,53€ Bez DPH:1,53€
Bavlnená priadza je kvalitná a pevná. Je balená v plastovej krabičke po 10 kusoch. Jedna priadza má návin cca 60 metrov. Priadzu využijete najmä na vyšívanie a háčkovanie.Návin: cca 60 mHrúbka: cca 0,4 mm..
0,69€ Bez DPH:0,69€
Univerzálna točená šnúra je vyrobená zo 100% bavlny. Je zložená z 3 špagátov. Je vhodná k dekoračným účelom, pričom vynikne jej prírodný vzhľad. Svoje využitie nájde i ako funkčný materiál bytových doplnkov. Ide o prírodný materiál.Priemer: 5 mmNávin: 15 m..
0,50€ Bez DPH:0,50€
Univerzálna točená šnúra je vyrobená zo 100% bavlny. Skladá sa z 3 motúzkov. Je vhodná k dekoračným účelom, kde vynikne jej prírodný vzhľad. Svoje využitie nájde i ako funkčný materiál bytových doplnkov. Ide o prírodný materiál.Priemer: 8 mmNávin: 10 m..
0,88€ Bez DPH:0,88€
Bavlnená šnúrka je pevná a splietaná z piatich tenkých priadzí. Šnúra je vhodná k výrobe rôznych vintage dekorácií alebo k originálnemu baleniu darčekov. Môžete ju tiež využiť k ozdobeniu a viazaniu listín či zápisov alebo ako návlekový materiál pri výrobe náhrdelníkov a náramkov.Priemer: cca 1 mmNá..
2,61€ Bez DPH:2,61€
Bavlnenú stuhu s potlačou ruží si zamilujú všetci. Skvelo si rozumejú s prírodnými materiálmi. Potlač je jednostranná. Stuhu využijete k lemovaniu a zdobeniu obrusov, prestieraní, záster a pod. Všetkým veciam dodá nádych vintage štýlu.Šírka: 40 mmNávin: 22,5 m..
0,37€ Bez DPH:0,37€
Bavlnenú stuhu zdobí nápis "Hand made" v rôznych štýloch písma. Nápisy sú doplnené jednoduchými obrázkami. Stuha je pevná a príjemná na dotyk. Stuha je vhodná k našitiu ako štítok na ručne vyrábané výrobky, napríklad tašky, šály a rôzne oblečenie. Využijete ju tiež u scrapbookingu pri zdobení albumo..
1,37€ Bez DPH:1,37€
Bavlnenú stuhu zdobí nápis "Hand made" v rôznych štýloch písma. Nápisy sú doplnené jednoduchými obrázkami. Stuha je pevná a príjemná na dotyk. Stuha je vhodná k našitiu ako štítok na ručne vyrábané výrobky, napríklad tašky, šály a rôzne oblečenie. Využijete ju tiež pri scrapbookingu na zdobenie albu..
0,00€ Bez DPH:0,00€
Zobrazené 1 až 12 z 295 (25 stránok)