Menu
Nákupný košík

Textilná galantéria

Textilná galantéria
Bublinkové sáčky sú vynikajúcou ochranou krehkých vecí pred poškriabaním, mechanickým poškodením i prachom. Na jednej strane majú lepiacu lištu, vďaka ktorej sáčky ľahko zalepíte a následne i rozlepíte.Rozmery: 10 x 23 cm..
0,09€ Bez DPH:0,09€
Bublinkové sáčky s lepiacou lištou 12x14 cm Bublinkové sáčky s lepiacou lištou 12x14 cm
Najpredávanejší
Bublinkové sáčky slúžia ako ochrana krehkých vecí pred poškriabaním, mechanickým poškodením i prachom. Na jednej strane majú lepiacu lištu, vďaka ktorej sáčky ľahko zalepíte a následne i rozlepíte.Rozmery: 12 x 14 cm..
0,07€ Bez DPH:0,07€
Bublinkové sáčky poslúžia ako ochrana krehkých vecí pred poškriabaním, mechanickým poškodením i prachom. Na jednej strane majú lepiacu lištu, vďaka ktorej sáčky jednoducho zalepíte a následne i rozlepíte.Rozmery: 18 x 20 cm..
0,11€ Bez DPH:0,11€
Našívací štítok pripomínajúci gombík je na prednej strane ozdobený obrázkom srdca. Obrázok je presne vygravírovaný laserom, neopotrebuje sa. Štítok vynikne na ručne vyrábaných a ušitých výrobkoch alebo darčekoch pre tvorivé duše. Ceduľky môžete našiť alebo nalepiť ako štítok na vaše výrobky, napríkl..
1,11€ Bez DPH:1,11€
Vyšívanie s dutou ihlou je jednoduché a rýchle. Ihla sa do látky iba vpichuje, neprevlieka sa skrz. Pri vyšívaní by mala byť kolmo k látke. Bavlnka, ktorou budete vyšívať, sa navlečie pomocou dlhého navliekača. Vyšíva sa tak, že látku prepichnete a ihlu povytiahnete späť tesne nad látkou, hrot posun..
14,59€ Bez DPH:14,59€
Dutá ihla / vyšívacie pero - sada na vyšívanie Dutá ihla / vyšívacie pero - sada na vyšívanie
Najpredávanejší
Vyšívanie s dutou ihlou je jednoduché a rýchle. Ihla sa do látky len vpichuje, neprevlieka sa skrz. Pri vyšívaní by mala byť kolmo na látku. Bavlnka, ktorou budete vyšívať, sa navlečie pomocou dlhého navliekača. Vyšíva sa tak, že látku prepichnete a ihlu povytiahnete späť tesne nad látkou, hrot posu..
11,41€ Bez DPH:11,41€
Pletená jutová šnúra je vhodná na aranžovanie kvetinových väzieb alebo ikebán. Využijete ju taktiež na výrobu rôznych dekorácií, bytových doplnkov, na ušká ku taškám a pod.Priemer: 6 mmPredávame od 5 mZloženie: juta..
0,51€ Bez DPH:0,51€
Okrúhla kovová karabína má efektný holografický povrch, ktorý vytvára zaujímavé odtiene. Využijete ju na kľúče alebo na pripevnenie príveskov na tašku či kabelku.Vnútorný priemer: 18 mmVonkajší priemer: 28 mmPriemer drôtu: 5 mmZloženie: kov, ktorý nekoroduje - dá sa prať..
1,96€ Bez DPH:1,96€
Karnevalový klobúk z vás spraví čarodejníka alebo čarodejku. Dobre drží tvar, je z nepriehľadnej polyesterovej tkaniny. Môžete si ho ozdobiť podľa vlastného vkusu a fantázie. Šírka striešky je 9 cm.Obvod: 60 cmŠírka: 38,5 cmVýška: 35 cm..
3,64€ Bez DPH:3,64€
Papierové závesky využijete na náhrdelníky, náramky, čelenky, multifunkčné šatky a podobný tovar. Môžete na ne písať.Rozmery: 5,5 x 15 cmZloženie: papier..
0,10€ Bez DPH:0,10€
Kostený zips s kovovým jazdcom je vhodný na našitie na bundy alebo dlhé kabáty.Šírka zubov: 5 mmCelková šírka zipsu: 3,3 cmDĺžka: 120 cmAutolockDeliteľnýZloženie: polyester, plast, nemagnetický kov - dá sa prať ..
2,65€ Bez DPH:2,65€
Kostený zips má kovový jazdec a je deliteľný. Využijete ho prevažne na našitie na bundy alebo dlhé kabáty.Šírka zubov: 5 mmCelková šírka zipsu: 3,3 cmDĺžka: 130 cmAutolockDeliteľnýZloženie: polyester, plast, nemagnetický kov - dá sa prať ..
2,86€ Bez DPH:2,86€
Zobrazené 1 až 12 z 170 (15 stránok)