Menu
Nákupný košík

Návlekový material

Silónová guma je veľmi elastická a zároveň pevná. Ide o kórejský výrobok výbornej kvality.Je vhodná na výrobu náramkov, náhrdelníkov a pod. Môžete ju použiť na navliekanie bez ihly, je dostatočne pevná.Gumu predávame na malých cievkach o priemere 48 mm, vysokých 8 mm.Priemer: 1 mmNávin: 5 mPružná..
1,30€ Bez DPH:1,30€
Pružný, prakticky nezničiteľný návlekový materiál. Najväčšou výhodou, mimo extrémnu pevnosť, je prierez. Táto guma je plochá, takže ju ľahko navlečieme i do korálkových ihiel s malým uškom a môžeme navliekať drobné perličky (napríklad rokajl 3 mm). Plochá guma je výborná tiež pre zložitejšie korálk..
1,00€ Bez DPH:1,00€
Lanko je spletené z niekoľkých oceľových strún potiahnutých nylónom. Tento druh tovaru patrí medzi najobľúbenejší sortiment vďaka svojej širokej škále využitia. Vyrábajú sa z neho náhrdelníky, náramky i náušnice. Korálik upevníte na vybranom mieste pomocou zamačkávacieho rokajlu. Koniec jedného ale..
3,42€ Bez DPH:3,42€
Remienok z Ekokože má široké možnosti použitia. Hodí sa na ozdobné šnurovanie odevov a kabeliek, vedľa voskovaných šnúr je najčastejším návlekovým materiálom na bižutériu. Šperkári na ne vešajú prívesky alebo ho rôzne splietajú do náhrdelníkov a náramkov. Šnúrka je pevná, z jednej strany hladká, z d..
0,34€ Bez DPH:0,34€
Remienok z Ekokože má široké možnosti použitia. Hodí sa na ozdobné šnurovanie odevov a kabeliek, vedľa voskovaných šnúr je najčastejším návlekovým materiálom na bižutériu. Šperkári na ne vešajú prívesky alebo ho rôzne splietajú do náhrdelníkov a náramkov. Šnúrka je pevná, z jednej strany hladká, z d..
0,42€ Bez DPH:0,42€
Silonová guma je veľmi elastická a zároveň pevná. Doporučujeme ju na výrobu bižutérnych náramkov, náhrdelníkov a pod. Môžete ju použiť na navliekanie bez ihly, je dostatočne pevná. Gumu je namotaná na cievkach o priemere 68 mm, vysokých 15 mm.Priemer: 0,8 mm Návin: 18 m..
1,91€ Bez DPH:1,91€
Bavlnené šnúrky, povrchovo ošetrené voskovaním, vo veselých farbách a už s hotovým pripevneným zapínaním, stačí len navliecť prívesok a vyraziť. Samozrejmosťou tohoto hotového výrobku je predlžovacia retiazka. Dĺžka 45 cm + 5 cm adjustačná retiazka. Karabínka 5 x 10 mm, šnúra priemer 1 mm. Fotografi..
0,38€ Bez DPH:0,38€
Hotová pryžová šnúrka s polyesterovým poťahom je vhodná najmä na pánske šperky. Má už pripevnené zapínanie na karabínku. Stačí len navliecť prívesok a šperk je hotový. Samozrejmosťou tohoto hotového výrobku je predlžovacia retiazka.Priemer: 5 mmDĺžka: 45 cmPredlžovacia retiazka: 5 cm..
1,32€ Bez DPH:1,32€
Vlasec je pevný, neelastický. Vhodný k výrobe tzv. motaníc, k výrobe 2D a 3D zvieratiek, k šitiu a našívaniu perličiek. K navliekaniu a šitiu môžete použiť korálkovacie ihly. Vlasec môže byť navinutý na špulke alebo na cievke.Priemer: 0,18 mmNávin: cca 80 m..
1,33€ Bez DPH:1,33€
Silikónový vlasec nazývaný tiež nylon alebo silon, je jedným z najtypickejších návlekových materiálov v bižutérii. Korálkári s ním šijú korálky, navliekajú naň alebo tvoria motanice. Tento vlasec má hrúbku 0,25 mm, čo je hrúbka vhodná na motanicu a navliekanie korálkov. Pre šité projekty je vhodnejš..
0,96€ Bez DPH:0,96€
Vlasec je určený ku korálkovaniu. Pre lemovanie látok je príliš silný.Priemer: 0,3 mmNávin: 210 - 250 m..
2,09€ Bez DPH:2,09€
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)