Menu
Nákupný košík

Párty a karnevalové dekorácie

Anjelské krídla sú vyrobené z prachového peria a sú spojené dohromady. Pripevňujú sa pomocou dvoch gumičiek. Anjelské krídla sú nepostrádateľným doplnkom každého správneho anjelika, ktorý ich ku svojmu kostýmu potrebuje, aby bola zaručená vierohodnosť.Rozmery: 30 x 48 cm..
10,64€ Bez DPH:10,64€
Karnevalová čelenka - anjel
Najpredávanejší
Karnevalová čelenka so svätožiarou skvele doladí váš anjelský kostým. Svätožiara je k plastovej čelenke pripevnená pomocou bielych drôtov. Vďaka ním si ich môžete natáčať a tvarovať do rôznych polôh. Samotná aureola je vyrobená z drôtu potiahnutého pérovou girlandou, v ktorej sú vtkané strieborné..
3,12€ Bez DPH:3,12€
Luxusná čipková škraboška vám dodá dokonalý tajomný a zároveň zvodný vzhľad. Zaväzuje sa pomocou saténovej stuhy. Maska je tvárna a mäkká. Využijete ju na rôzne večierky, párty, karneval a pod.Šírka: 20 cmVýška: 7 cm..
5,32€ Bez DPH:5,32€
Závesná dekorácia jutové vlajky 12 ks Závesná dekorácia jutové vlajky 12 ks
Najpredávanejší
Závesné vlajky z prírodnej juty sú skvelým doplnkom na párty, večierok či svadbu vo vintage alebo natural štýle. Ak ich ozdobíte čipkou, získajú romantický nádych. Vlajky sú pripevnené na jutovom motúziku. V balení je 12 kusov vlajok.Celková dĺžka motúzika je 300 cm, časť s vlajkami meria 175 cm.Ro..
8,30€ Bez DPH:8,30€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)