Menu
Your Cart

Párty a karnevalové dekorácie

Anjelské krídla sú vyrobené z prachového peria a sú spojené dohromady. Pripevňujú sa pomocou dvoch gumičiek. Anjelské krídla sú nepostrádateľným doplnkom každého správneho anjelika, ktorý ich ku svojmu kostýmu potrebuje, aby bola zaručená vierohodnosť.Rozmery: 30 x 48 cm..
6,48€ Bez DPH:6,48€
Uvažujete čím doplniť havajský kostým na párty či karneval? No predsa čelenkou a náramkami s farebnými kvetmi. Sada je zložená z textilných kvetov a plastových tyčiniek, ktoré sú navlečené na gume, takže sa bez problémov prispôsobia svojej nositeľke. Sada obsahuje 1 čelenku a 2 náramky.Obvod čelen..
1,23€ Bez DPH:1,23€
Havajský veniec nesmie chýbať na žiadnej havajskej párty, karnevale či oslave. Je zložený z textilných kvetov a plastových tyčiniek, ktoré sú navlečené na priadzi. Kvety na venci žiaria veselými farbami.Obvod: 105 cm..
1,55€ Bez DPH:1,55€
Karnevalová čelenka so svätožiarou skvele doladí váš anjelský kostým. Svätožiara je k plastovej čelenke pripevnená pomocou bielych drôtov. Vďaka ním si ich môžete natáčať a tvarovať do rôznych polôh. Samotná aureola je vyrobená z drôtu potiahnutého pérovou girlandou, v ktorej sú vtkané strieborné..
2,52€ Bez DPH:2,52€
Karnevalová čelenka s čertími rožkami skvele doladí váš diabolský kostým. Je celá potiahnutá saténovou stuhou. Vypchané rohy sú z lesklého textilného materiálu, dole sú ozdobené pérovou aplikáciou. Ich dĺžka je cca 9,5 cm.Obvod čelenky: 34 cm..
3,41€ Bez DPH:3,41€
Luxusná čipková škraboška vám dodá dokonalý tajomný a zároveň zvodný vzhľad. Zaväzuje sa pomocou saténovej stuhy. Maska je tvárna a mäkká. Využijete ju na rôzne večierky, párty, karneval a pod.Šírka: 20 cmVýška: 7 cm..
3,92€ Bez DPH:3,92€
Zvodná a tajomná budete s touto elegantnou škraboškou. Je vyrobená z naškrobenej čipky a skvelo drží tvar. Je tvárna a mäkká. Zaväzuje sa pomocou saténovej stuhy. Škrabošku využijete na rôzne večierky, párty, karneval a pod.Šírka: 24 cmVýška: 9,5 cm..
3,59€ Bez DPH:3,59€
Elegantná čipkovaná škraboška vás zahalí do závoja zvodnosti a tajomnosti. Škraboška sa zaväzuje pomocou saténovej stuhy. Je tvárna a mäkká. Dobre drží tvar. Využijete ju na večierky, párty, karneval a pod.Šírka: 22 cmVýška: 13 cm..
3,39€ Bez DPH:3,39€
S elegantnou škraboškou budete zaujímavá. Je vyrobená z naškrobenej čipky a dobre drží tvar. Je tvárna a mäkká. Zaväzuje sa pomocou saténovej stuhy. Škrabošku využijete na rôzne večierky, párty, karneval a pod.Maska je vhodná pre dospelú osobu.Šírka: 25,5 cmVýška: 8 cm..
3,50€ Bez DPH:3,50€
Karnevalová sada mačičky pre najmenších. Sada obsahuje čelenku o obvode 33 cm, motýlika o rozmeroch 11,5 x 6 cm a chvostík dlhý 29 cm. Chvostík a motýlik sa pripevňujú pomocou gumičky. Čelenka je vyrobená z plastu, je doplnená o mačacie ušká a pevne drží na svojom mieste vďaka kvalitnému materiálu.O..
2,08€ Bez DPH:2,08€
Nafukovacie balóniky rozžiaria každú oslavu, párty či karneval. Môžete ich použiť ako dekoráciu na torty, stoly, lustre a pod. Malý balónik sa dá využiť i ako vodný. Po naplnení vodou sa premení v muníciu, s ktorou si užijete mnoho zábavy. Zorganizujte vodnú bitku alebo rôzne súťaže a nudiť sa rozho..
0,01€ Bez DPH:0,01€
Závesné vlajky z prírodnej juty sú skvelým doplnkom na párty, večierok či svadbu vo vintage alebo natural štýle. Ak ich ozdobíte čipkou, získajú romantický nádych. Vlajky sú pripevnené na jutovom motúziku. V balení je 12 kusov vlajok. Celková dĺžka motúzika je 300 cm, časť s vlajkami meria 175 cm...
5,37€ Bez DPH:5,37€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)