Menu
Nákupný košík

Vianočné dekorácie

Prútený veniec je na povrchu posiaty glitrami, ktoré pôsobia ako námraza. Súčasťou sú kovové bodce s priemerom 8 cm na sviečky. Veniec stojí na kovových nôžkach. Bude vás sprevádzať počas celého sviatočného i zimného obdobia. Môžete si ho dozdobiť podľa svojho vkusu vetvičkami, šiškami, stuhami a po..
12,49€ Bez DPH:12,49€
Malý vianočný stromček vynikne v interiéri na poličke, na stole, na okenných parapetách a v rôznych zimných aranžmánoch. Je ľahučký, vyrobený z polystyrénového základu, dozdobený umelými vetvičkami, snehom a prírodnými šiškami.Priemer: cca 15 cmVýška: 35 cmZloženie: polystyrén, plast, polyester, prí..
6,59€ Bez DPH:6,59€
Ihličnatý vianočný veniec zdobia umelé šišky. Základ venca je plastový. V zadnej časti má malé očko na prevlečenie šnúrky, keby ste ho chceli zavesiť. Veniec vynikne ako dekorácia na stole, na dverách aj na stene.Priemer: 30 cmHmotnosť: 195 gZloženie: plast..
13,89€ Bez DPH:13,89€
Ihličnatý vianočný veniec je posypaný umelým snehom. Môžete ho dozdobiť podľa svojho vkusu. Základ venca je plastový. V zadnej časti má malé očko na prevlečenie šnúrky, keby ste ho chceli zavesiť. Veniec vynikne ako dekorácia na stole, na dverách aj na stene.Priemer: 25 cmHmotnosť: 105 gZloženie: pl..
10,33€ Bez DPH:10,33€
Ihličnatý vianočný veniec s umelým snehom vyzerá veľmi pôsobivo. Môžete ho ozdobiť podľa vašich predstáv. Pokiaľ budete chcieť veniec zavesiť, má v zadnej časti malé očko na prevlečenie šnúrky. Veniec vynikne ako dekorácia na stole, na dverách aj na stene.Priemer: 30 cmHmotnosť: 155 gZloženie: plast..
13,61€ Bez DPH:13,61€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)