Menu
Nákupný košík

Vianočné dekorácie

Prútený veniec je na povrchu posiaty glitrami, ktoré pôsobia ako námraza. Súčasťou sú kovové bodce s priemerom 8 cm na sviečky. Veniec stojí na kovových nôžkach. Bude vás sprevádzať počas celého sviatočného i zimného obdobia. Môžete si ho dozdobiť podľa svojho vkusu vetvičkami, šiškami, stuhami a po..
12,64€ Bez DPH:12,64€
Malý vianočný stromček vynikne v interiéri na poličke, na stole, na okenných parapetách a v rôznych zimných aranžmánoch. Je ľahučký, vyrobený z polystyrénového základu, dozdobený umelými vetvičkami, snehom a prírodnými šiškami.Priemer: cca 15 cmVýška: 35 cmZloženie: polystyrén, plast, polyester, prí..
13,34€ Bez DPH:13,34€
Ihličnatý vianočný veniec zdobia umelé šišky. Základ venca je plastový. V zadnej časti má malé očko na prevlečenie šnúrky, keby ste ho chceli zavesiť. Veniec vynikne ako dekorácia na stole, na dverách aj na stene.Priemer: 30 cmHmotnosť: 195 gZloženie: plast..
14,06€ Bez DPH:14,06€
Ihličnatý vianočný veniec je posypaný umelým snehom. Môžete ho dozdobiť podľa svojho vkusu. Základ venca je plastový. V zadnej časti má malé očko na prevlečenie šnúrky, keby ste ho chceli zavesiť. Veniec vynikne ako dekorácia na stole, na dverách aj na stene.Priemer: 25 cmHmotnosť: 105 gZloženie: pl..
10,46€ Bez DPH:10,46€
Ihličnatý vianočný veniec s umelým snehom vyzerá veľmi pôsobivo. Môžete ho ozdobiť podľa vašich predstáv. Pokiaľ budete chcieť veniec zavesiť, má v zadnej časti malé očko na prevlečenie šnúrky. Veniec vynikne ako dekorácia na stole, na dverách aj na stene.Priemer: 30 cmHmotnosť: 155 gZloženie: plast..
13,78€ Bez DPH:13,78€
Vianočný veniec v darčekovom balení Ø30 cm
Novinka Vypredaný
Veniec so šiškami zútulní váš domov počas zimných sviatkov. Polystyrénový základ dopĺňajú prírodné šišky, umelé vetvičky, dekoračné bobuľky, prírodné drievka, lístie a plyšové brmbolce. Veniec je vhodný nielen na zavesenie na dvere či na stenu, ale aj na postavenie na stôl. Balené v darčekovom balen..
17,77€ Bez DPH:17,77€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)