Menu
Your Cart

Nažehlovačky, nášivky, záplaty a reflexné prvky

Jutový kvet s glitrami Ø55 mm Jutový kvet s glitrami Ø55 mm
Novinka Vypredaný
Jutový kvet v podobe ruže si zamilujú všetci milovníci prírodných farieb a rustikálneho štýlu. Okraje kvetných lístkov zdobia glitre, ktoré sa pekne trblietajú. Kvety sú vhodné k našitiu alebo nalepeniu na tašky a klobúky. Využijete ho tiež na ozdobenie čeleniek, výrobu sponiek do vlasov, brošní či ..
0,82€ Bez DPH:0,82€
Nažehlovačka kone poteší najmä milovníkov týchto zvierat. Je vhodná na ozdobenie batohu, športovej tašky, čiapky, mikiny, a pod. Textilné nažehlovačky slúžia nielen k oprave deravého oblečeniu, ale i k ozdobeniu odevov. Použitie: Na čistú a suchú látku priložte aplikáciu, látka nesmie byť naškrobená..
1,26€ Bez DPH:1,26€
Nažehlovačky pracovných automobilov potešia najmä malých chlapcov. Sú vhodné na ozdobenie batohu, športovej tašky, čiapky, mikiny a pod. Textilné nažehlovačky slúžia nielen k oprave deravého oblečenia, ale i k ozdobe odevov.Použite: Na čistú a suchú látku priložte aplikáciu, látka nesmie byť naškro..
1,16€ Bez DPH:1,16€
Aplikáciu baletky si zamilujú menšie a väčšie dámy, ktoré majú vzťah k tancu alebo pohybu všeobecne. Baletka má tylovú sukienku s mašľou a korunku s glitrami. Korunky sa vzájomne mierne líšia. Aplikáciu využijete pri zdobení odevov napr. na mikiny, bundy, svetre, čiapky. Použiť ich môžete i v scrap..
0,81€ Bez DPH:0,81€
Filcová aplikácia líška bude nevšedne ozdobovať vaše oblečenie. Líšku zdobí kamienok a brmbolec. Využijete ju pri zdobení odevov napr. na mikiny, svetre, čiapky. Môžete ju použiť i v technike scrapbooking pri vytváraní rôznych želaní, albumov, denníkov atď.Rozmery: 60 x 60 mm..
0,96€ Bez DPH:0,96€
Vyšívaný motýľ má krídla zdobené kovovým vláknom a transparentnými flitrami. Uprostred motýľa sú perly, ktoré sú pevne prichytené nitom. Aplikáciu môžete našiť na odevy i módne doplnky, ako sú klobúky, tašky, čelenky do vlasov. Využijete ich tiež na svadbe nielen ako ozdobu šiat.Rozmery: 30 x 40 m..
0,52€ Bez DPH:0,52€
Vyšívaný motýľ má krídla zdobené kovovým vláknom a transparentnými flitrami. Uprostred motýľa sú perly, ktoré sú pevne prichytené nitom. Aplikáciu môžete našiť na odevy i módne doplnky, ako sú klobúky, tašky, čelenky do vlasov. Využijete ich tiež na svadbe nielen ako ozdobu šiat.Rozmery: 55 x 70 m..
0,81€ Bez DPH:0,81€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)