Menu
Nákupný košík

Modelárska sadra Raysin 100 1kg

Modelárska sadra Raysin 100 1kg
Modelárska sadra Raysin 100 1kg
7,99€
Bez DPH: 7,99€
  • Dostupnosť: 217
  • Model: 840479

Modelárska sadra je vhodná na hobby účely. Tvrdne samovoľne na vzduchu, je bez zápachu, šetrná k životnému prostrediu. Je veľmi kvalitná, vhodná pre odlievanie menších predmetov, ako sú figúrky, reliéfy, ozdobné prívesky a pod. Môžete ju odlievať do foriem z plastu (PET, LDPE), latexu, syntetického kaučuku a silikónu.

Návod na použitie: Vypláchnite formu a položte ju na rovné miesto. Prášok nasypte do vody v pomere 1 diel vody a 2,5 dielov prášku (400 ml vody na 1 kg prášku, vznikne 750 ml odlievacej hmoty). Dobre premiešajte - cca 1 min. Rýchlo a rovnomerne naplňte formu vzniknutou hmotou. Odliatok môžete z formy vybrať približne za 30 min. Po úplnom zaschnutí (v závislosti od tvaru asi za 2-8 dní) možno odliatok ďalej spracovávať.

Tipy a rady: Pri silno štruktúrovaných tvaroch naneste pomocou štetca do dutín trochu odlievacej hmoty, aby sa nevytvorili vzduchové bubliny a potom vyplňte zvyšok. Do stále mäkkej hmoty môžete pritlačiť magnety a rôzne prívesky. Pre farebné zdobenie vmiešajte farebný prášok priamo do sadrovej zmesi alebo po zaschnutí odliatok natrite farbou. Uchovajte v chlade a suchu, sáčok má znovu uzatvárateľný horný okraj. Vyvarujte sa vdychovaniu prachu.

Hmotnosť: 1 kg
Rozmery balenia: 18 x 31,5 x 7 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA
Vrátenie tovaru do 14 dní