Menu
Nákupný košík

Rúška

Úpletové rúško s výšivkou mačičky je dvojvrstvové. Po stranách má gumičky, ktoré za ušami dobre držia. Úplet jemne pruží, vďaka tomu rúško na tvári dobre drží. Pri praní sa úplet môže zraziť o cca ±5 %.Rúško neslúži ako náhrada plnohodnotných zdravotníckych pomôcok či respirátorov, avšak môže znížiť..
2,20€ Bez DPH:2,20€
Rúško z bavlneného úpletu je dvojvrstvové. Strih kopírujúci tvár dobre sedí. Za ušami drží pomocou pružného úpletového lemovania, ktoré je dlhé 16 - 17 cm. Rúško neslúži ako náhrada plnohodnotných zdravotníckych pomôcok či respirátorov, avšak môže znížiť riziko prenosu vírusových ochorení. Pred nasa..
2,20€ Bez DPH:2,20€
Šatka, ktorá je zároveň vhodným rúškom, stále k dispozícii. Šatka je kombinovaná s rúškom a ušitá z pružného bavlneného úpletu, nasadzuje sa ako nákrčník. Rúško má po stranách gumičky, ktoré za ušami dobre držia. Dole je nákrčník poľoguľatý.Rúško neslúži ako náhrada plnohodnotných zdravotníckych pom..
1,23€ Bez DPH:1,23€
Vzorovaná šatka, vďaka ktorej budete mať rúško stále po ruke. Šatka je skombinovaná s rúškom, je ušitá z pružného úpletu a nasadzuje sa ako nákrčník. Rúško má po stranách gumy, ktoré za ušami dobre držia. Dole je nákrčník polookrúhly. Rúško neslúži ako náhrada plnohodnotných zdravotníckych pomôcok č..
1,26€ Bez DPH:1,26€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)